Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa facem haz de necaz


Recommended Posts

  • Răspunsuri 113
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Elise
Asa ca juma de noapte am analizat optiunile cu neamurile: sa il amplasam la vedere si sa defileze puhoiu' de invitati prin fatza lui cu paharu' de sampanie, iar el sa stea demn pe loc si sa dea din cap, sau sa il ascundem dupa vreun coltz pe post de cuier, in caz ca intreaba cineva de el? [bang]
[:-)))][:-)))][:-)))]
[url="http://biserica.org/Publicatii/PildeOrtodoxe/index.html"]istorioare cu talc (pentru copii)[/url] [nani]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa, sa va spun si eu una. Eram in facultate, tinerica si mi se pusese mie pata sa imi iau lentile de contact, ca nu imi mai placeau neam okii pe care mi daduse mama (natura). Si mi-am luat lentile de contact de un albastru uimitor, maaaaare diferenta fata de culoare capruie a ochilor mei. Buuu, am intalnire cu un tip, prima intalnire, eu emotionata, vreau sa fac impresie si imi pun lentilele. Ne intalnim, mai pe inserat si hotaram sa mergem la un restaurant sa luam masa. Mareee greseala...Odata intrati si asezati la masa, lumina destul de puternica, vad ca tipul nu isi mai lua ochii de la mine si daduse in balbaiala. Mentionez ca ne cunoscusem intr-un bar, semiintuneric, nu prea ma vazuse bine la fata (greseala lui:))Asa...si discutam si discutam, el tot dadea semne ca ar vrea sa plece, ce mai..o intalnire ratata. Ajung acasa, pe drum m-am tot framantat, oare de ce nu m-a placut, de ce nu mi-a mai cerut o intalnire...ursc sus si ma duc la baie. Cand ma uit in oglinda, sa cad jos, aveam un ochi albastru si unul caprui si asa avusesem toata seara, pt ca cealalta lentila am descoperit-o lipita de prosopul cu care ma stersesem pe fata inainte sa plec (deh...emotiile). Sa mai mentionez ca tipul nu m-a mai sunat?? Aaaa si inca una repede..vizita la ginecolog, printre primele vizite..ma pune sa ma dezbrac complet si sa ma aplec in fata in timp ce el imi asculta plamanii[bang].Eu proasta, nu am stiut ce sa fac, mai ales ca era si asistenta de fata si era o babaciune uscata care isi belea si ea okii la mine. In fine, a fost unul dinte cele mai jenante momente din viata mea[bang] “Vietile noastre se incheie in ziua cand ramanem tacuti in privinta lucrurilor care conteaza.” Martin Luther King Jr. http://forum.desprecopii.com/forum//photo_album_cat.asp?numeX=miereamara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa si inca una repede..vizita la ginecolog, printre primele vizite..ma pune sa ma dezbrac complet si sa ma aplec in fata in timp ce el imi asculta plamanii.Eu proasta, nu am stiut ce sa fac, mai ales ca era si asistenta de fata si era o babaciune uscata care isi belea si ea okii la mine. In fine, a fost unul dinte cele mai jenante momente din viata mea asta e bestiala pana la...picuri Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eram la in primul an de facultate ,primul ex practic la genetica ,cu un prof foarte serios ,niciodata nu-l vazuse-m sa schitzeze un zimbet.aveam emotzii . trebuia sa fac un cariotip ,adica sa lipesc pe o pagina alba in ordine cromozomii fotogarfiazi shi decupatzi shi intr-un tub aveam drosophile(musculitzele de otzet)pe care trebuia sa le capraresc in grupe: cite de culoare maron ,cite galbene, cite cu ochi ,cite fara, cu aripi ,fara aripi shi sa notez. am facut eu criotipul dar nu-l lipisem inca. am trecut la capraritul mustelor(shi in gind ziceam ,a dracu treaba m-a trimis tata sa invatz carte shi astia ma pun sa decupez shi sa numar mushte),am deschis tubul in care erau domnishoarele imbatate in eter ,le-am rasturnat pe cola ....shi.... eterul asha m-a gidilat la nas ca am stranutat .cind am deschis ochii, sa leshin ,pe foie nu mai veam nici cromozomi nici muste ,le luase vintul.m-am foit in dreapta in stinga sa recuperez ...ce sa recuperez?mustele deja incepeau sa se dezmortzeasca shi cele care au rezistat uraganului,trebuia sa le pescuiesc sa le bag la dormit. proful trecea pe la fiecare shi stringea foile shi tuburile ,ajunge shi la mine ,eu eram inca la vinatoarea de mushte. ma intreaba serios "ce s-a intimplat aici?"eu mica ii spun"cred ca eterul mi-a produs stranut.... shiiii a inceput profu sa rida de nu-l cunosteam. mi-a dat alt material ,am trecut cu risete examenul. mai rid shi acum cind imi amintesc ce cc-ata eram pe mine de teama c ma pica ca i-am pierdut roiul de muste. monica mami de printz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cioc, cioc! Sa va zic pe scurt de tot una penibila... Acu' mai bine de 10 ani, ies cu o gasca de prieteni la o bere, pe terasa unui restaurant. In restaurant - o nunta care tocmai incepea. Pe la 9, cand sa plecam noi, trebuia sa trecem prin fata usii de la restaurant, unde principalii nuntasi intampinau inca invitati... Bang!!! Mirele era my ex boyfriend (cu care avusesem o relatie de 3 ani - in liceu si eram despartiti de vreun an...) Mi s-au taiat picioarele... Acu' ce mai era sa mai fac... hai inainte, si el ma vazuse, si ma-sa... oricum n-aveam pe un' sa trec, doar daca saream gardul... In fine, naspa tare... m-am apropiat de grupu' vesel cu picioarele altuia cred, amicii cu care eram nu prea isi dadusera seama ce se intampla... in fine, zice un prieten f f f bun "daca-i bal, 'poi bal sa fie..." Ma uit eu la el si zic "bun, atunci..." si ma apropii de mire - nush cum naiba ca chiar un minutu' ala mireasa - saraca - nu era - si-i urez casa de piatra - asta sa paralizeze, ma duc la ma-sa si o felicit, in fine, ce-mi spune cotoroanta? Ca fi-su cu mine trebuia sa ramana, nu s-o ia pe tipa aia... I-am zis ca "nici intr-o mie de ani" si am intins-o multumind la DD ca ne-a despartit hoasca si ca n-am ajuns la nunta cu baiatul ala, ca era moarte de om...[bang][bang][alcool][alcool] Haz de necaz pe draq, ca si-acum rad asa, cu inima cat paduchele can' mi-aduc aminte...[alcool] Dora, mami de [cri] Ami -- 7 ani - 12 februarie 2007 I'm the best, so "beep" the rest! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/hit_17dorahulpoi/my_photos"]Amelia mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...