Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa facem haz de necaz


Recommended Posts

  • Răspunsuri 113
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by maru
Revin... cred ca ar trebui sa deschid o serie cu titlul D-ale emigrarii! episodul 1 abia ajunsi pe taramuri canadiene, trebuia sa ne facem SIN-ul, un act ceva asemanator cu CNP. ne duce cumnata mea la poarta institutiei dimineata, pe la 8, inainte de a merge si ea la servici. Deschidea la 9. Ianuarie. Zapada. Hai sa mergem la Tim Horton, o cafenea f iubita aici, pentru gogosile delicioase pe care le face. Indiferent in ce directie ai lua-o dupa cateva sute de metri dai de un Tim Horton, indiferent cum... ajungem, eu, aia care stia engleza in familie, ne asezam la rand, civilizat, ajungem la tejghea: cu ce sa va servesc azi? eu (tare): 3 ciocolate calde tipa nimic eu, si mai tare: 3 ciocolate calde tipa calma, imi raspunde: nu mai tipati ca aici nu dam ciocolata pe gratis[bang][bang][bang] neneorocirea asta de accent imi facuse figura: free si three sunt in mintea mea f asemanatoarea, dar in mintea lor nu, caci trebuie sa iti bagi limba printre dinti sa rostesti cum trebuie 3 mi_am cerut scuze, am aratat cu mana ca vreau 3 ciocolate , ne-a servit[alcool] bineinteles ca baietii mei radeau cu lacrimi bineinteles ca luni de zile am exersat in fata oglinzii nenorocitul asta de th dar tot mai am tendinta de a arata 3 degete cand spun 3, ca sa fiu pe deplin inteleasa Doamne'ajuta!
Deci nu degeaba trag de elevii mei sa pronunte corect;si eu tot exemplul cu'free', 'three'si 'tree' il dau mereu pana-i fac sa-si scoata limboaiele alea odata .[:D][:D][:D]Ca sa nu se faca de kk cand merg afara si nu numai.De atunci cred ca tii minte ce sa faci si unde sa-ti pui limba,nu-iasa?[:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi amintesc nimica la moment,dar rid cu Pofta,la tot ce scrieti voi pe aici. [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] pt toate fetele. Alina,nascuta in Chisinau Sami,Evi,Lori,si taticul nostru drag [url="http://community.webshots.com/user/alinanicolae01"]album[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alincic
Nu-mi amintesc nimica la moment,dar rid cu Pofta,la tot ce scrieti voi pe aici. [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] pt toate fetele. Alina,nascuta in Chisinau Sami,Evi,Lori,si taticul nostru drag [url="http://community.webshots.com/user/alinanicolae01"]album[/url]
Ca 'te' razi e f. bine,asta e si scopul sub. dar strofoca-te si fa-ne si pe noi sa 'ne' radem.[:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...