Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati 2011 (36)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! sa va salut scurt pe doi ca-s pe fuga[:D] Somleac, alerg cam 40-50 min pe zi, depinde, cateodata mai mult sau mai putin, depinde de cat de mult chef am sau oboseala [bibe] vezi daca nu ai FB, nu stii nimic [:p], acolo am pus si poza cu cat alerg eu [8D] si restul de poze de prin vacanta de iarna si multe altele, ca doar ti-am spus ca-s dependenta [alcool] Anda, ia zi cum sa te caut pe FB? da-mi PM cu numele daca ti-ar face placere sa te add [8D] Yasmi, faine pozele de la intalneala, le-am vazut si pe cele de pe picasa si pe FB [pk] ce living mare ai, poti sa joci fotbal [hagi] ce faini is copilasii, ai tai sunt ai lui daddy si ai Mihaelei ii seamana mai mult ei dupa cate imi amintesc eu si pe tati lor [:D] aratati bine amandoua si tre` sa spun ca Somleac nu-si arata deloc varsta [pk] felicitari Mihaela!!!! [flo][asia] nu mai stiu cine si ce a mai spus, revin ca iar nu ma lasa sa stau la laptop [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete bb_yasmi
strumf [pup] deci eu imi arat varsta??? [:D] da strumf ai mei sunt a lu' daddy....dar Lucas nu 100% ca si Iasmi :)) juniorul are ceva si de la mine , nah!! livingul mie nu mi se pare mare deloc, chiar mi-ar placea unul de 2 ori mai mare sa pun o masa lungaaaaa su sfetnice.....[olala] __________________________________________________ mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi
strumf [pup] deci eu imi arat varsta??? [:D] da strumf ai mei sunt a lu' daddy....dar Lucas nu 100% ca si Iasmi :)) juniorul are ceva si de la mine , nah!! livingul mie nu mi se pare mare deloc, chiar mi-ar placea unul de 2 ori mai mare sa pun o masa lungaaaaa su sfetnice.....[olala] __________________________________________________ mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!
sincer nu stiu cati ani ai si cati iti arata buletinul,nici pe prima pagina nu m-am uitat[:D] eu dupa poze zic cam 27-28 ...deci ma fugaresti sau nu ?[nervo] [panic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete bb_yasmi
dorina, e bineee, e bineee sincer as fi preferat un 24-25 dar merge si 27 [:D][:D] __________________________________________________ mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa intalnire, Lavinia, Somleac. O gramada de copii.[:)] Yasmi este o adevarata domnisoara, Lucas mie mi se pare ca seamana bine si cu mami, Ilinca nu are treaba cu nimeni pe acolo, iar cei doi cavaleri mai marisori se vede ca sunt pusi pe shotii. Ft frumos, bine ca v-ati intalnit. Mamica fericita de Miriam 01.03.2011 [gravi] 29 saptamani+[fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete bb_yasmi
Citat:
citat din mesajul lui felicitas
Ei Lavinia nu te supara, Strumph voia sa spuna ca atunci cand ai copii, langa tine arati varsta asta, ca in rest vreo 21[:D]. Mamica fericita de Miriam 01.03.2011 [gravi] 29 saptamani+[fetita]
sar'mana!! sar'mana!!!! [flo][flo][flo] nu ma suparasem, doar am glumit [asia] __________________________________________________ mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete bb_yasmi
bai frate.....sunt deja nervoasa de la nesimtirea astora cu cazarea....[bang] am ales tocmai un hotel mai cu pretentii , cu capacitate mai mare de cazare, tocmai pt a puteaface civilizat rezervarea,etc, etc....dupa 3 mail-uri si 3 convorbiri telefonice nici astazi nu am primit contul pt a depune avansul....[bang] sa nu mai spun de alti proprietari de cabane care nu stiu cum mama naibii isi atrag clientii cu asa atitudini,....[alcool][bang] deci, concluzia? cred ca ma reorientez....[pk] __________________________________________________ mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

yasmi reorienteaza-te[pup] am fost la arieseni cu facultatea zona e frumoasa si salbatica dar si plictisitoare in afara de a merge pe jos prin padure nu prea ai ce face decat daca s-a facut acum ceva nou atunci nu era nici macar acest hotel si se lua lumina des desi era vara ce sa zic eu nu am fosttare incantata de locatie dar am explicat era acu vreo 10 ani daca nu si mai bine[:D] [mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...