Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati 2011 (36)


Recommended Posts

miki eu zic sa nu mai stai cu copilul asa eu as merge la o clinica in germania sincer la cate medicamente ia of de ficatelul lui atat de mic mergi macar la un control cauta o clinica de copii ca sigur gasesti si cu ocazia asta faceti si o plimbarica impreuna [mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mai fetelor lavi arata mult mai bine in realitate decat in pozeeeeeeee[olala][olala] asta din vedere face to face[pk][:D] azi a plecat mama si plang am adormit fetele ca s-au trezit la 6 amandoua acu sper sa rezist eu pana s-or culca diseara offfff ce greu e fara eaaaaa[bang][q][q][q][q] [mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete bb_yasmi
cami, [:I][:I] multumesc frumos! asta da compliment! [flo] chiar joi ii povesteam la somleacce nebunatica esti...si ca, pana sa te intalnesc pe tine , nu credeam ca ma poate depasi cineva la vorbit si la rapiditatea vorbitului [:D][:D] eeehheee cami, iti dai seama ca in 10 ani s au schimbat multe, dar multe!! in primul rand , noi mergem iarna, unde principala activitate este schiatul, sania, etc . deci ai mei toata ziulica vor fi mai mult pe partie. __________________________________________________ mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, Ma deprima vremea asta si mucii lui A[bang].E ciudat ca e tare mucios,dar fara pic de febra, cu acelasi apetit grozav si foarte energic, asa ca dimineata l-am trimis la cresa. De abia astept sa vina sa vad cum se prezinta. Il repar eu peste weekend... Somleac, eu zic sa faci chef de chef cu ocazia venerabililor 40[:D] ca cei care vor vrea sa fie alaturi de tine vor veni in orice conditii. Miki, multa sanatate copilasilor tai, sa se faca bine cat mai repede[pup] Strumph, iti trimit acum PM. [pup] la toata lumea, fug sa mai arunc cate ceva in ciorba pana nu ajunge piticu acasa. Aseara am facut ardei umpluti si a papat A cu mare pofta[olala].Bine, el papa orice cu mare pofta[:D] [mamica] fericita de [bibe] Alexandru (11.04.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da yasmi si asta e adevarat sa stii ca noi am fost vara si chiar nu m-a impresionat zona dar nici partie nu era atunci deci s-a schimbat cu siguranta ahahahaha lavi tu cum treci peste primele zile dupa ce iti pleaca mama? ca eu nu-mi revin prima zi deloc zici ca ar fi stat pana acum permanent cu mine si nu as fi stat singura nici o zi asa de bine se impaca fetele cu ea si atat m-a scutit pe mine de mi-e urat sa stau singurica si cand ma gandesc ca mai incep si scoala din aprilieeeeee[bang][bang][bang] [mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anda da tu il ai de multa vreme pe alexandru la cresa? de ce l-ai dat? mergi la munca? sau asa ai considerat ca e mai bine? pana acum nu a facut muci la cresa e bine ca nu-ti face febra inseamna ca ii scoate afara daca s-ar infecta ei inauntru ar face febra [mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami, Alex merge din 15 octombrie la cresa.L-am dat pentru ca odata cu venirea frigului mi-am dat seama ca va fi problematica faza cu statul in casa, el fiind foarte energic si se plictiseste tare repede.Nu regret pentru ca-i place foarte mult, vine foarte fericit acasa, doarme 3-4 ore la pranz, deci trec zilele de parca zboara[:D] Sper sa nu-mi faca chestii complicate, daca sunt doar muci scapam noi de ei in cateva zile. [pup] [mamica] fericita de [bibe] Alexandru (11.04.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete bb_yasmi
cami, acum sunt 3 partii, din care una ff grea, abrupta. acum incep sa ma uit de cazare la Straja. aici am fost ultima oara acum aproape 6 ani cand din acest wk, relax a rezultat Iasmi [:D][olala][:I] deci frumoase amintiri...[olala][olala] aici cred ca o sa fie iteresant pt I cu telegondola. si oricum vreau sa ii ore de schi cu instructor. cami, eu tot timpul, in viata , am trecut peste orice era greu agatandu ma de ceva frumos ce urma sa vina [:D] de ex, mami meu pleaca peste o saptamana jumatate...eii...eu ma gandesc ca la sfarsitul lui ianuarie vine in vizita o buna prietena cu buburuza de 3 luni, apoi la inceputul lui febr vine in tara o verisoara , apoi in tot acest timp trebuie sa organizez ziua lui Lucas. apoi vine 1-8 martie, in tot acest timp avem si o gramada de zile de nastere, apoi Pastele , pe Lucas vreau sa il duc la gradi din martie ...si...vine primavara: iesiri la iarba verde, in parc, in curte.....apoi vine vara!!!!!!!!!!!!!!!!! concediu....[olala][olala] si in mai-iunie vine buni... hai fa si tu asa vezi ce usor o sa treaca timpul!!![pup][flo] __________________________________________________ mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi
cami, [:I][:I] multumesc frumos! asta da compliment! [flo] chiar joi ii povesteam la somleacce nebunatica esti...si ca, pana sa te intalnesc pe tine , nu credeam ca ma poate depasi cineva la vorbit si la rapiditatea vorbitului [:D][:D] __________________________________________________ mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!
nu m-ati cunoscut pe mine :) live mami de fete frumoase: MARIA si ANDRA si de ingeras [ruga] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167566&nm=Fluturasul-norocos-AndraSimonaDodo"]Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...