Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati 2011 (36)


Recommended Posts

cami, nu stiu// nu s-a mai nimerit, Maria are un proiect la scoala si tb sa stranga date pt el, deci e locul ocupat seara , iar dimi habar n-am... macar sunt cu cititul la zi hai nu te intrista, eu si strumph ce sa mai zicem fara ajutor deloc....[:D] eu una mi-as dori sa ma duc la munca... dar mai am macar 10 luni... tb sa incep sa caut si vb lui yasmy sa bag antenele in actiune yasmy si somleac sunteti minunate cu tot cu puiuti.....[pup], iar ilinca paraca r fi andra mea la fire :) mami de fete frumoase: MARIA si ANDRA si de ingeras [ruga] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167566&nm=Fluturasul-norocos-AndraSimonaDodo"]Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

anda pupici pe mine ma gasesti pe fb cu acelasi tume ca aici dar cu tedy in plus, ca atunci cand am facut contul credeam ca andra e baiat si era tudor mami de fete frumoase: MARIA si ANDRA si de ingeras [ruga] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167566&nm=Fluturasul-norocos-AndraSimonaDodo"]Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cami, sincer n-am banii astia acum pt germania...si sincer nu-i vad nici sensul, ca nu e cine stie ce boala care n-are leac aici..doar ca parerile dr sunt f impartite, insa am inceput sa-mi dau si eu seama din ce scoala vin in fct de ce idei au..nu inseamna ca sunt gresite, ci doar ca unii sunt adeptii unor metode noi, inovative altii mai conservatori...si probabil, asa cum ma critica si familia, am mers la prea multi doctori[:I] de ex, am fost la o tipa orl-ista scolita in franta, care imi povestea ca tuburile astea in afara sunt atat de comune, orice copil operat de polipi pleca acasa automat cu tubusoare in urechi, fara a fi intrebat adca vrea sau nu..facea parte din operatia de polipi, adica e ceva f comun..in schimb, majoritatea dr de la noi, mai putin cei care umbla prin afara, au o parere f reticenta legata de implantarea lor..[:-@][:-@] felicitas, cum spuneam, cred ca am fost la prea multi, la f multi ...si renumiti si nu, si tineri si in varsta..tot ce am prins[:I] nu stiu, momentan am incredere in feelingul meu..sper sa-mi reuseasca.. mami de 2 prichindei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

yasmi offffffffff asa de sarbatorit am si eu acu pe 17 e sfantul ANTONIE CEL MARE deci iar zi pt antonia si cred ca vom avea musafiri apoi pe 11 febr e sf TEODORA si ziua ei de nastere spoi vb ta martie dar pe mine ma zgandare deja si fa[ptul ca in aprilie merg la scoala si nu am nici un chef LA STRAJA AM FACUT 3 CRACIUNURI SI REVELIOANE E MINUNAT DAR CAZARI CUM VREI TU NU CRED CA GASESTI E TOTUL MAI RUSTIC SI MAI GREU CU MANCAREA AU FOST NASII si inca mai sunt ii intreb luni si iti zic [mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miki eu stiu despre ce tuburi vb ca am o prietena la odiseea antoniei in SUA si i-a pus baiatului deci nu existenta lor mi se pare intr-un fel si nu te judec departe de mine nu sunt genul doar ca data fiind experienta cu cumnata eu in diagnostice nu prea mai am incredere si in metodelede vindeccare dar ma bucur ca ai feeling bun[pup] [mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete bb_yasmi
da cami, nu gasesc nimic cu ce vreau eu: sauna, fitness, masaj, jacuzzi...[:-@][:-@] cu mancarea nu a fost probleme si nici nu cred ca sunt. hai intreaba azi te rog unde sunt ei cazati si daca imi recomanda ceva. te rog!multumesc. __________________________________________________ mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ailed[pup] ti-am trimis cerere pe FB. Strumph, te-am gasit si ti-am trimis cerere. E si vreun grup al fluturasilor unde putem pune poze? Al meu a venit de la cresa. Nu mai e asa mucos, dar in schimb ii curg ochii. Am sunat pediatra si a zis ca daca sunt secretii curate ca lacrimile doar sa-l sterg cu ser, daca sunt galbene sa-i dau picaturi.L-am sters cu ser ca mie imi par curate.Acum doarme tun[:D] BB Yasmi, imi place cum gandesti[pup], asa este, trebuie sa ne gandim la chestiile pozitive din viata noastra cand ne este greu. [mamica] fericita de [bibe] Alexandru (11.04.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! nu am mai aparut demult pe forum. sper sa ma reprimiti printre voi. de fapt eu am fost mai activa cand eram gravi si apoi am lipsit. de fapt intre timp m-am mutat, nu am avut net (si acum am pe un stick pana la dfarsitul lui ianuarie cand mi-l instalez) si asa am disparut. pe unele va mai stiu, pe celelalte abia astept sa va cunosc. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anda15
Ailed[pup] ti-am trimis cerere pe FB. Strumph, te-am gasit si ti-am trimis cerere. E si vreun grup al fluturasilor unde putem pune poze? Al meu a venit de la cresa. Nu mai e asa mucos, dar in schimb ii curg ochii. Am sunat pediatra si a zis ca daca sunt secretii curate ca lacrimile doar sa-l sterg cu ser, daca sunt galbene sa-i dau picaturi.L-am sters cu ser ca mie imi par curate.Acum doarme tun[:D] BB Yasmi, imi place cum gandesti[pup], asa este, trebuie sa ne gandim la chestiile pozitive din viata noastra cand ne este greu. [mamica] fericita de [bibe] Alexandru (11.04.2011)
da-i niste Aerius 5ml seara, pare a fi o chestie alegica daca sunt secretii nazale si sau oculare apoase si transparente mami de fete frumoase: MARIA si ANDRA si de ingeras [ruga] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167566&nm=Fluturasul-norocos-AndraSimonaDodo"]Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna mamici de fluturasi [flo][flo][flo]. Intru si eu repede pe final de zi la serviciu, inca o ora si ma duc acasa la ursuletul Adam [olala]. Am fost foarte racita, cred ca a fost o gripa cum n-am avut in viata mea, de-abia de vreo doua zile am inceput sa imi mai revin cit de cit... Si m-am incapatinat sa nu imi iau liber, tin zilele libere pentru cind voi avea nevoie de ele pentru Adam. Va urez week-end placut, multa sanatate fluturasilor bolnaviori! Mami de bebe Adam
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...