Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

medic oftalmolog bun


Recommended Posts

Buna ziua Am nevoie de un medic bun pentru o operatie de desprindere de retina in urma unui traumatism, operatie care trebuie sa se efectueze astazi, fiind maxima urgenta. Imi puteti recomanda un medic bun de la Spitalul Clinic de Urgente Oftalmologice Bucuresti, de preferat cineva care face astfel de operatii? Nu cunosc pe nimeni, nu sunt din Bucuresti. Multumesc ____________________________________________________________________________ "Deschide cartea ca sa inveti ce au gandit altii; inchide cartea ca sa gandesti tu insuti ... "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui histamina
acolo,monica pop. la clinica dr moraru, simona ardelean, sotii moraru http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea
Despre ce clinica e vorba? ____________________________________________________________________________ "Deschide cartea ca sa inveti ce au gandit altii; inchide cartea ca sa gandesti tu insuti ... "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Alecsia
Citat:
citat din mesajul lui histamina
acolo,monica pop. la clinica dr moraru, simona ardelean, sotii moraru http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea
Despre ce clinica e vorba? ____________________________________________________________________________ "Deschide cartea ca sa inveti ce au gandit altii; inchide cartea ca sa gandesti tu insuti ... "
Am vorbit cu dna Monica Pop, se pare ca nu se pot efectua operatii in spitalul acesta, fiind in renovare sau cam asa. O sa incerc la Spitalul Militar. A auzit cineva de dr. Musat? ____________________________________________________________________________ "Deschide cartea ca sa inveti ce au gandit altii; inchide cartea ca sa gandesti tu insuti ... "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Buna ziua tuturor! Eu am avut o experienta tare neplacuta cu bunica mea in Sp. Militar la domnul Dr. Musat Ovidiu. Acesta a venit pt o banala operatie de cataracta. Operatia a fost asa de traumatica incat la inciziile de schimbarea a cristalinului, cornea a fost ireversibil afectata. Nimic nu se mai poate repara decat cu ajutorul unui transplant de cornee. La controlul periodic Dr. Musat ne-a asigurat de pozitia cristalinului, dar a uitat sa omita ca bunica tot nu vede si ochiul este mai rau decat era inainte. Sa nu uitam cotizatiile obligatorii la echipa, inclusiv anestezist, rezident ce nu au fost de neglijat si erau obligatorii. Nu este nici un fel de respect pt pacient! Totul se face ca pe banda fara nici un minim de interes pt binele pacientului. Nu inteleg cum se pot face atatia bani cu acordul autoritatilor intr-un Spital Militar!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...