Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 5 kg jos!


Recommended Posts

Ma primiti si pe mine in grupulet? Am vazut ca unele dintre voi fac pilates acasa.Aveti vreo sursa de programe ,vreun site,ceva?Timp sa merg ;la sala clar nu am si tare mi-as dori sa fac acasa.De slabit nu vreau sa slabesc decat maxim 3 kg,dar sunt intr-o perioada in care cu greu ma abtin de la ceva, dupa o tentativa de dieta disociata care m-a umplut de frustrari si pofte cum nu a\ reusit nicio alta dieta pe care am tinut-o vreodata.:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Preocuparea mea acum e mai degraba sa incerc sa nu ma ingras, stagnez si iar stagnez insa meniul zilnic cuprinde carbohidrati la greu, simt nevoia de ei ca sa ma satur. Mi-am fixat sa iau startul pe 15 ian, nu am reusit[bang]. Ma mai uit pe subiect insa si fac si modificarile o perioada, poate se lipeste motivatia si de mine. Azi am mancat asa: MD 2 felii de paine prajita cu branza Fagaras si sunca G: un iaurt mic cu o lingura musli P: 2 chiftele cu sos+piure+salata varza C: o salata, apoi ceva cereale cu o lingurita miere, ceai Ah, editez ca uitam: Dulcetica, mi se pare culmea sa dai jos doar juma de kil dupa 10 zile de foamete bazata pe seminte de diferite feluri. Ma mir ca ai rezistat! Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

speram ca maine voi vedea 59,dar cum firgiderul e gol am mancat asa - pe la 11 - o felie de paine cu 4 feliute de cascaval light 20% grasime parca - pe la 17 - o felie de paine cu niste zacusca - pe la 19.30 - niste piept curcan cu legume in stil chinezesc dulce-acrisor si cu o felie f subtire de paine in concluzie n-am mancat mult, dar cam multa paine si un pic de grasimi, deci nu cred ca am sanse fa fiu sub 60 maine a mai trecut o sapt si treb sa fac aprovizionarea iar cu chestii fara grasimi Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asta cu cantaritul la 100 de grame nu o sa te ajute la slabit, iti spun din experienta, o sa te frustreze din ce in ce mai tare si o sa zici la un moment dat imi bag picioarele, m-am straduit atat si nici un rezultat macar sa mananc, si o sa vezi atunci kg in plus din doi biscuiti, Rezista tentatiei de a te cantari, continua cu dieta si baga un impuls cu sport, altfel nu merge. Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...