Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 5 kg jos!


Recommended Posts

Pina pe 8 martie vreau sa dau jos 5,5 kg.Va fi o lupta continua. E adevarat ca azi am mincat 3 felii de svaiter,dar per total zi ,sper sa nu se cunoasca. Ma duc sa le ard la stepper.De ieri am un pic de febra musculara. La noi ninge ,asa ca miine voi completa cu plimbat minunatul cu sania. Noapte buna! dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

iuhuuuu,azi bem sampanie, 59.8, am depasit un prag psihologic, sper sa o tin asa ca practic mai am doar 3 kg de dat jos marina, ai dreptate, n-ar treb sa ma cantaresc zilnic, dar eu tot o fac, ca tot asteptam sa vad sub 60 :) si am reusit, de data asta nu o sa ma mai demoralizeze si am sa continui si am sa slabesc ca sunt hotarata pana la ziua mea sa arat bine si am timp destul pana in aprilie. dar asa am o pofta de-o savarina, am sa ma rasfat maine cu una; desi si azi cred ca am sa calc un pic pe bec ca probabil voi merge la o onomastica asa dulcetica, ne raportezi la moderator, dar eu ce sa zic ca 2 sapt am alergat singura aici, fara sa ma bage nimeni in seama si eu mai fac pilates, mi-am propus 3 sesiuni de 40min/sapt, dar sapt asat am facut numai 2 ca n-am avut timp, am fost cu fetele la vaccin, am avut mult de munca, ieri a fost urat afara si n-au iesit fetele, deci n-am avut loc; dar vom reusi, vom "infrange" :) Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Anna-a,eu eram pe la Oshawa ,de asta nu intram pe aici. Surpriza e ca azi dimineata aveam 61 kg,deci am mai dat 1kg jos.Sint foarte incintata.Cred ca are efect dieta asta.Toti slabesc in continuare. Si pe mine m-ar unde la suflet sa cobor sub 60kg,diferenta e ca tu ai 8 cm in plus,la inaltime ,nu in talie.[:D] Sint cea mai grasa de la acest subiect,dar ma chinui sa rezolv problema. Fug la lectii. [pup] dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor dulcetica ti-am citit chinul de la Oshawa, cu tutitele alea nu suna prea rau, dar totul chinul a fost mare si rezultate nu prea, asa ca la aia nu ma bag eu am cam scapat in paine ieri si niste somon, asa ca azi zi light, f light ca sunt pe + si maine vreau sa iasa 59 iar Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

60,5 kg.E foarte bine ,dar as vrea saptamina viitoare sa am sub 60. ieri imi arata 60 si desi am mincat destul de rezonabil .Azi am 60,5.Nu-i nimic ,continui in forta cu Montignac.Fetele spun ca acolo pot spera la -1kg la 2 saptamini si eu as vrea 1 pe saptamina.Mai tin saptamina asta si daca nu ,trec la Dukan. O zi buna! [pup] dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am inceput sa arat ok, se cunoaste in principal la picioare, gambe, genunchi, tot si un pic la burta; dar ca sa arat bine treb sa ajung la 57-58, adica sa mai scap de burtica f bine as fi la 55, dar nu vreau sa fiu chiar model, daca nu m-am facut la 20 ani, no o sa ma mai fac acum la 35 :) Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anna, Dulcetica, ce bine progresati! Bravo! Dulcetica, stiu cat/cum lupti, asa ca iti tin pumnii sa fii consecventa si vei vedea precis si rezultate. Da-l naibii de Dukan ca e nesanatos, Monti rulz! Eu nu prea mai sunt activa aici pt ca in principiu sunt happy asa cum sunt ca nr de kg (ma invart in jurul lui 58+/- la 1.67), targetul meu in clipa de fata este sa ma mentin, sa mananc f sanatos si sa ma tonifiez prin sport si masaj. Caro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...