Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 5 kg jos!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui carolinah
Anna, Dulcetica, ce bine progresati! Bravo! Dulcetica, stiu cat/cum lupti, asa ca iti tin pumnii sa fii consecventa si vei vedea precis si rezultate. Da-l naibii de Dukan ca e nesanatos, Monti rulz! Eu nu prea mai sunt activa aici pt ca in principiu sunt happy asa cum sunt ca nr de kg (ma invart in jurul lui 58+/- la 1.67), targetul meu in clipa de fata este sa ma mentin, sa mananc f sanatos si sa ma tonifiez prin sport si masaj. Caro
Multumim! Succes si tie! Din experienta mea orice kg in plus trebuie sanctionat ,ca daca se aduna prea multe atunci se complica situatia. [pup] dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

dulci maine rup cataru-n 2, vad ca se incapataneaza sa ramana la 60.0; dar maine va arata 59 :); azi iar am fost pe drumuri cu acte and stuff si singura masa a fost la 15.30, o friptura de vita, dar am pacatuit cu o chifla si o prajiture; insa probabil ca nu voi mai manca pana maine, deci maine astept 59.5 :) probabil ca sunt si cam deshidratata cum zice sotil Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anna_a
deshidtatarea is the key :) 59.4 azi, dar probabil tot am ceva dificit de apa desi am baut aseara, adev ca ma cam simt insetata, sa vedem cat din asta se mentine pana maine dupa ce voi baga cafea, ceaiuri si apa la greu azi Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Bravo! Mi-e si rusine sa spun ,ca ieri am stat numai prin restaurante si azi o sa maninc la fel ,ca e ziua finei mele. dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
vad ca toata lumea a abandonat subiectul; fie si-a atins tinta, fie s-a mutat la alt subiect eu am reusit oarecum, de ceva timp am 59.5 :) ceea ce nu am mai avut de 4 ani cred; voi continua usurel ca as vrea sa am cam 57 arat ok, dar burtica tot mai e un pic; in rest picioare f frumoase :) Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...