Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce se poarta in 2013?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui AgnesLuca
Citat:
citat din mesajul lui Eleni
Citat:
citat din mesajul lui portocalia Cat despre colega scunda, acelasi efect il obtine probabil cu orice tocuri, nu trebuie mascate in niste clapari - mi se pare ca seamana cu niste clapari adidasii astia.
Neee, nu e acelasi lucru. Cand ai tocuri se vede ca nu esti inalta dar ca te straduiesti cu tocuri. Cand ai claparii cum le zici tu, pare ca esti inalta de la natura. E din categoria reclama mincinoasa, ca sutienele cu burete. Eu am intrebat-o daca tine adidasii in picioare si la sex, sa creada omul ca are iubita inalta, sau acolo ii da fatala, se descalta si nu o mai nimereste... Elena & Maria Bucuria
Hm, esti cam rautacioasa [flo], odata imaginatia omului stirnita, in pat chiar nu mai conteaza inaltimea. "Copilului mic, da-i radacini adinci, celui mare, aripi sa zboare" (proverb indian) Agnes si Alexa (21.06.2009)
Agnes, nu sunt... Eu sunt pe principul ca orice marfa isi gaseste clientul si ca trebuie sa fii autentic in a arata cine esti. Daca tu mi te vinzi ca una de 1,80 cu bust ferm si fara burta, si dupa aia de fapt ai bureti in sutien, adidasi cu toc inside si burtiera, hm... nu e reclama mincinoasa? Elena & Maria Bucuria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 49
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Citat:
citat din mesajul lui Mik
Citat:
citat din mesajul lui AgnesLuca
isi mai aminteste cineva ca se purtau ghetute din-astea si pe la sfirsitul anilor 80, daca tin bine minte era inca vremea impuscatului si era greu sa faci rost de ele ??? "Copilului mic, da-i radacini adinci, celui mare, aripi sa zboare" (proverb indian) Agnes si Alexa (21.06.2009)
La Iasi, dracoveniile se chemau "leonarzi" [:D] (pluralul de la Leonard, da' n-am nici o explicatie). Eu imi amintesc mai degraba de anii '85 si de colegele de generala care aveau asa ceva. Si mie mi se par uriti, dar trebuie sa fie comozi asa cu o talpa compensata si merg purtati la blugi. Mik.
Daaa si eu stiu de leonarzi(cam in genul la ce se poarta acum insa sub glezna)ca si Mik,probabil ca in Moldova erau altfe leonarzii fatza de Constantza![pk][pk] Am avut si eu in clasa a 8 a si tare eram mindra![:)] Gregorio Rizzo(da...prima reclama dupa revolutzie)erau un fel d epantof sport cu siret. Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Eleni
Citat:
citat din mesajul lui AgnesLuca
Citat:
citat din mesajul lui Eleni
Citat:
citat din mesajul lui portocalia Cat despre colega scunda, acelasi efect il obtine probabil cu orice tocuri, nu trebuie mascate in niste clapari - mi se pare ca seamana cu niste clapari adidasii astia.
Neee, nu e acelasi lucru. Cand ai tocuri se vede ca nu esti inalta dar ca te straduiesti cu tocuri. Cand ai claparii cum le zici tu, pare ca esti inalta de la natura. E din categoria reclama mincinoasa, ca sutienele cu burete. Eu am intrebat-o daca tine adidasii in picioare si la sex, sa creada omul ca are iubita inalta, sau acolo ii da fatala, se descalta si nu o mai nimereste... Elena & Maria Bucuria
Hm, esti cam rautacioasa [flo], odata imaginatia omului stirnita, in pat chiar nu mai conteaza inaltimea. "Copilului mic, da-i radacini adinci, celui mare, aripi sa zboare" (proverb indian) Agnes si Alexa (21.06.2009)
Agnes, nu sunt... Eu sunt pe principul ca orice marfa isi gaseste clientul si ca trebuie sa fii autentic in a arata cine esti. Daca tu mi te vinzi ca una de 1,80 cu bust ferm si fara burta, si dupa aia de fapt ai bureti in sutien, adidasi cu toc inside si burtiera, hm... nu e reclama mincinoasa? Elena & Maria Bucuria
ok, am inteles, da ceea ce zici tu devine evident (de obicei) dupa, nu in timpul [:I]; marfa-i clar ca isi asuma riscul sa fie returnata, da ma rog, e optiunea ei [:D] "Copilului mic, da-i radacini adinci, celui mare, aripi sa zboare" (proverb indian) Agnes si Alexa (21.06.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui AgnesLuca
Citat:
citat din mesajul lui Eleni
Citat:
citat din mesajul lui portocalia Cat despre colega scunda, acelasi efect il obtine probabil cu orice tocuri, nu trebuie mascate in niste clapari - mi se pare ca seamana cu niste clapari adidasii astia.
Neee, nu e acelasi lucru. Cand ai tocuri se vede ca nu esti inalta dar ca te straduiesti cu tocuri. Cand ai claparii cum le zici tu, pare ca esti inalta de la natura. E din categoria reclama mincinoasa, ca sutienele cu burete. Eu am intrebat-o daca tine adidasii in picioare si la sex, sa creada omul ca are iubita inalta, sau acolo ii da fatala, se descalta si nu o mai nimereste... Elena & Maria Bucuria
Hm, esti cam rautacioasa [flo], odata imaginatia omului stirnita, in pat chiar nu mai conteaza inaltimea. "Copilului mic, da-i radacini adinci, celui mare, aripi sa zboare" (proverb indian) Agnes si Alexa (21.06.2009)
Eii, eu cand vad o femeie pe tocuri nu ma gandesc deloc la ´´ia uite-o si pe asta, vrea sa para mai inalta´´ [:D] Se gandeste careva la asta? Oare barbatii asa gandesc, stau sa calculeze din priviri cati cm are tocul, cat are tipa pe tocuri, scadem si aflam inaltimea reala? [:D] Doar tocul clasic iti poate face piciorul sa arate minunat si iti da o tinuta mai buna. E elegant si feminin, e altceva, nu la concurenta cu ´´claparii´´ ca sunt din filme diferite. Acesti ´´clapari´´ ( [:D] ) nu sunt eleganti, insa avantajeaza tinuta prin simplul fapt ca nu sunt...balerini. [:)] Si banuiesc ca sunt comozi. -------------------------------------------- ´´Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei´´S.F.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt destul de inalta(1,73 m)si port tocuri si nu chiar micutze!Ideale pentru mine sunt cele de 8 cm. Acum am mai "imbatrinit"si mai am in colectzie si "fara toc"dar asta doar pentru ca eu merg foarte mult pe jos. "Claparii"([:D]copy right lady[pup])banuiesc ca sunt comozi pentru ca au talpa asta ortopedica care e intradevar foarte comoda. Eu n-am putut merge "in tineretze"[:D]cu talpa asta ortopedica,efectiv imi alunecau talpile pe partzi(nu stiu mai bine de atit sa explic)insa am redescoperit-o acum 4 ani...este extrem d eocmoda si acum pot merge cu ea.Nu stiu de ce...dar pot! Da ma simt bine pe tocuri,ma simt eleganta(adica eu chiar zic ca-s eleganta asa 90% din cazuri[:D]),rafinata si...mai slaba! Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

revin varfurile ascutite, intr-adevar. revin si blugii usor evazati, un bootcut mai larg. culoarea va fi verdele, mai ales cel care bate usor spre albastru, dar si verdele smarald. asta din ce-am vazut eu asa ochiometric :P „claparii ” , mai mult fete tinere de tot, doar o mica parte din moda strazii. se mai poarte si pantofii colorati viu, sau cei cu oarti transparente, si mai revine tocul patrat (deja din toamna 2012 prezent si la mine in dulap :P) ____________
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
[url="http://armonii.blogspot.com/2009/12/3-ani-si-11-luni.html"]Cum mi-am alaptat copiii[/url]
[url="http://armonii.blogspot.ro/2012/10/cum-punem-closure.html"]Cand mama nu e bine...[/url]
______________ [url="http://armonii.blogspot.com/"]Sabina's blog[/url], [hippi] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1"]Sofia Galagia[/url] si [yum] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=107208&whichpage=1"]bb Gheo[/url]
Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...