Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Viata in Germania si Elvetia - cap. 84


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara! Am scapat de cabluri prin cassa in sfirsit ne merge tv, netul, si sper sa na punem tel fix curind. Yeeeeee! Multumesc pentru sfaturi sint binevenite. Luni voi incepe cursurile de germana :))) Eu trimit si primesc pachete din Ro cu Attlassibul, cind eram in NL, foloseam Euroline. Va doresc o joie zimbareatza cu soare si un weekend calduros! Carmen.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buli, am intrebat la Kaufhof, au spus ca nu il mai au, l-au avut dar sa terminat. am intrebat apoi la un magazin numai de Lego, nu aveau nici acolo. am mers apoi la Toys, acolo nu-l aveau deloc. nenea de la kaufhof mi-a spus ca pot sa comnad de pe net. si vine acasa in doua zile. astept instructiuni, daca nu rezolva maine Alina. Camay, bafta cu germana.
Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am priceput ca pe net la Galeria Kaufhof era deja vandut.Eu ma uit maine in magazin,am 2 Galeria Kaufhof in centru cu departament mare de jucarii...ma mai pot uita si la Müller si Obletter unde au lego mult. La Atlassib ajunge in 3-4 zile dar s-a facut 15 euro un pachet pina in 10 kg [bang].Nu stiu cum e la posta,as putea sa intreb pt ca am un oficiu postal in apropiere. Daca l-as gasi,m-as putea intalni cu Erer sa i-l dau si il aduce ea in tara si il trimite spre tine...e o idee doar. Alina,mami de 2 copii minunati
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buli, legoul asta e si mult redus si probabil ca de aceea s-a si dat asa rpd [:D].O fi fain avionul asta,cred ca i-ar place si juniorului meu desi e mult mai mic,are numai aproape 3,6 ani. Nu e nici o problema,eu ma duc maine prin oras,si nu imi e greu sa intreb mai ales ca prin Galeria chiar am de luat mai multe...daca il gasesc la 50 euro il iau? Alina,mami de 2 copii minunati
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...