Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (74)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 409
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Diana, nu stiu daca vei mai citi. Nu am cuvinte, ele sunt de prisos. Esti a doua femeie pe care o stiu de pe forum careia i se intampla asa groaznica suparare. prima, dupa ce a pierdut gemenasii, acum este mamica unui flacau. sa dea Domnul ca sa aveti putere sa treceti peste , iar dupa un timp sa vii sa ne spui si tu ca cealalta.

[grup]

 

mama de Eva si Fabian din 8 Martie 2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce aveam ca nu ma lua somnul si am intrat pe forum.

Diana,cum se poate asa ceva?

M-au pufnit lacrimile citind,nici nu stiu ce sa spun,e ridicol orice as scrie.Doctorii ar fi trebuit sa te interneze imediat cand una din fetite a facut bradicardie,ai povestit tu despre asta.

Dumnezeu sa fie alaturi de voi.Imi pare tare rau.[q][q][q]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uof Diana, imi pare tare rau, n-as fi crezut ca e posibil, eram sigura ca totul va fi bine mai ales ca ai ajuns cu sarcina atat de departe, un big hug de la mine, sper si Doamne ajuta sa-ti revii repede

 

Fetelor, pediatrul a zis sa le dau ziua completare lp si asta doar ca am solicitat eu si i-am zis ca baiatul plange dupa minim jumatate de ora la san. Mai nou chiar si cu completare se trezesc si la 2-3 ore, dar vorba Annei, fiecare cu norocul ei

 

[gravired]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, Diana, nici nu gasesc cuvinte ca sa pot sa spun ce rau imi pare, cred ca nu exista durere mai mare pe pamantul asta. Lasa-ti sufletul sa planga cat simti tu, e o durere care trebuie traita, nu inabusita...cred ca iti este fff greu sa ne mai citesti aici dar poti fi convinsa ca vei gasi printre noi acea mana intinsa atunci cand ai nevoie.

Te imbratisez strans si ma rog la Dumnezeu sa iti dea putere si mangaiere!

 

 

Happy mom of twin miracles!!!!

Multumesc, Doamne!

 

_____________________

C677T HETEROZIGOT

Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...