Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bulgarasi: LMA Miruna, Kariss si Codrin! (42)


Recommended Posts

Georgia impresionanta poveste are Anastasia! La multi ani Andrei!!! Mami de Mihai (08.01.2012)Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006) [url="http://b2.lilypie.com/mNGip2.png"]Vladic[/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatard20080421_1_Daria+arre.png"]Daria[/url] [url="http://lb1f.lilypie.com/uTB8p2.png"]Mihai[/url] [url="http://cristinuca-g.blogspot.com/"]Blog[/url] "We do not stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing." Author unknown
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mihaid="red"> eu te inteleg perfect cu DC-ul...aici e altfel, eu am tot zis dar...

 

icaid="red"> ma bucur ca sunteti bine [pup]

 

laliid="red"> merci de cafea...am ajuns sa beau iar minim 2 pe zi [bang]

 

 

 

La multe lunite Alex!id="red">

 

 

am facut programare la sedinta foto pentru filip si rari si noi 2 parinti [:D] abia astept [:D]

ileana voi ati adus ceva de acasa? [:)] ca sa stiu cum ma duc acolo [:I]

 

va urez o zi buna azi...insorita vad ca e [pk]

 

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioanid="red"> [auto] (19.07.2006 - 9:37) si de viforel [bebic] Filip Andreiid="red"> (10.02.2012 - 11:55)

 

Poze noi

 

 

minune mica

 

Poze

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor.

La multe lunite, Alexid="blue">! [s]

Eu sunt tare suparata ca am pierdut pozele de la nasterea Ioaneiid="orange">, inca mai sper sa le mai gasesc la vreo ruda ceva, care sa fi avut inspiratia sa si le salveze in PC. Eu eram convinsa ca le am salvate in laptop si uite ca nu le gasesc... Ca sa nu mai spun ca am pierdut si pozele cu Maria id="orange"> intre 2 si 4 ani...[q][q][q] Nu-mi vine sa cred ca am ratat mesajele de la webshots.[bang]

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange"> si [bebic] Ioana Teodora (24.01.2012)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Creste si mezinaid="green">id="size1">

Perlute de domnisoaraid="orange">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lexiid="red"> si eu am pierdut multe poze...mi se pare cea mai mare porcarie ce au facut...eu una nu am vauzt niic un mesaj de la ei [bang]

 

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioanid="red"> [auto] (19.07.2006 - 9:37) si de viforel [bebic] Filip Andreiid="red"> (10.02.2012 - 11:55)

 

Poze noi

 

 

minune mica

 

Poze

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bulinutza, pai aia e, ca nici eu nu-mi amintesc sa fi primit ceva. De regula cand primeam reclame de la ei, macar titlul mailului tot il citeam, daca ma interesa, il deschideam, daca nu, il stergeam. Cu siguranta m-as fi prins despre ce e vorba daca primeam mail de la ei...

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange"> si [bebic] Ioana Teodora (24.01.2012)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Creste si mezinaid="green">id="size1">

Perlute de domnisoaraid="orange">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza pe la pranz.

 

O cafea ceva? Eu am baut si mai beau inca dupa o noapte mai grea.

 

Multumesc fetelor care au raspuns la intrebarea cu solutia de sterilizat.[pup]

 

Alexa, de mutla vreme vreau sa-ti raspund dar pe facebook am pierdut postul, nu am copt mar la cuptor ci doar la steamer, am renuntat sa-l mai coc il dau crud ca vad ca e ok.

 

Azi i-am dat prima data kiwi, dar am ales o mare parte din seminte sa vad cum se comporta, i-am mai dat si afine, asta din categoria fructelor cu seminte.

 

Lexi, nu poti sa le dai un mail ceva? poate poate mai recuperezi ceva, eu nu am folosit niciodata webshotul asa ca nu stiu despre ce e vb.

 

Si eu as vrea sa facem o sendinta foto, dar sa vedem cum gasim timp, poate vb cu prietenul nostru fotograful sa ne faca intr-un week-end.

 

Mami de soricel Vlad, 01.02.2012

MTHFR C677T Homozigot

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai acum e simplu si pt mine pe DC, ca majoritatea scrie pe FB, dar daca iarasi s-ar scrie un capitol la 2 zile, n-as mai reusi sa citesc decat pe sarite si in final as lasa-o balta :(

 

Dar mie tot pe FB imi par mai organizate discutiile, cat despre chestii banale, spuse doar ca vrei sa le spui, si acolo se poate.

 

Mami de Mihai id="blue"> (08.01.2012)Dariaid="red"> (21.04.2008) si Vladicid="blue"> (17.10.2006)

Vladic

Daria

Mihai

 

Blog

 

"We do not stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."id="green">

 

Author unknown

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...