Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgarasi: LMA Miruna, Kariss si Codrin! (42)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Tudorid="limegreen"> si Davidid="black">!!

La multi ani Ioanaid="red"> si Iuliaid="purple">!!

id="size3">

 

Sa va bucurati de vieti senine, de drumuri line si multa sanatate, bulgarasi dragalasi!!!

[s][s][s]

[s][s]

[s][s]

[s]

[s]

 

Iris Vanessaid="purple"> (25.02.2012) made in/by Mihaelaid="red">

Exista un singur copil frumos in lume , iar el apartine fiecarei mame.id="green">

http://flowerspeaking.wordpress.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, eu ieri am crezut ca mor [q] Cred ca m-a prins iarasi un virus de gastro ca am vomat si m-a durut stomacul incontinuu. N-am fost buna de nimic, insa disperarea m-a cuprins cand l-a luat si pe T cu voma si dureri de burta. Biata copila mea, n-am fost in stare sa ii fac ceva de mancare si i-am dat cereale din alea praf, la cutie, de la Milupa. Am stat intinsa de la ora 20 pina la 24, cand m-am intins eu linga ea si s-a mutat T in locul meu, in cealalta camera.

Ma simt atat de singura si abandonata, mai fetelor. Ieri in disperaraea mea, am dat un search in agenda telefonului sa vd cine ar putea veni sa se uite de fata cat fugim noi la spital sa ne facem niste perfuzii. NU AM PE NIMENI, PE NIMENI!!![q][q][q][q][q]

Imputita de soacra-mea, i-a zis lui T cand a sunat-o si i-a povestit prin ce trecem, ca daca ii musai si urgent, sa o sunam ca vine sa stea cu fata. Vai daca era mama mea aici!!![q][q][q]

Sunt varza si astazi. Ma chinui sa schimb paturile si sa dezinfectez putin prin casa, dar mi se intoarce stomacul pe dos. N-am mancare facuta, n-am curatenie facuta de sambata, is terminata si vreau la mami mea [q][q][q][q]

 

Iris Vanessaid="purple"> (25.02.2012) made in/by Mihaelaid="red">

Exista un singur copil frumos in lume , iar el apartine fiecarei mame.id="green">

http://flowerspeaking.wordpress.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, imi pare rau ca nu va simtiti bine. Sper sa nu ia si iris ce aveti voi.

Hidrateaza-te dar nu te forta sa bei lichide. Cate putin dar des.

Nu poti comanda ceva de mancare? Macar asa scapi de gatit. Incearca sa te odihnesti, lasa smotru.

 

 

Mami de [bibe] Mara Nicolle (20.08.2010) si [bb] Radu Stefan (27.12.2011)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Multumim mult pentru urari!

La multi ani, Iulia id="red">id="size6"> si din partea noastra! Sa cresti mare, sanatoasa si norocoasa! [s] [s]

Mihaela[pup], offf, ce necaz. Imi pare foarte rau, ai grija de voi, sa va faceti repede bine! Te inteleg cu ajutoarele pentru ca si noi suntem in aceeasi situatie. Practic noi, adultii, nu avem voie sa ne imbolnavim. Capul sus, stii tu cum se spune, ce nu te doboara, te face mai puternic. Iti trimit o imbratisare virtuala! [grup]

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange"> si [bebic] Ioana Teodora (24.01.2012)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Creste si mezinaid="green">id="size1">

Perlute de domnisoaraid="orange">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, multumim de cafea.

 

La multi ani, Iulia![s][s]

 

Eu am adormit copilu' si in loc sa adun prin casa stau pe forum. E cam dezastru ca aseara am fost cu gagicile in oras si tati a stat cu copilul si deja era prea mult sa si adune un pic. AM vreme toata ziua....ma gandesc...

 

Am pus mancarea pentru Vlad la foc si asa mi-e de ciuda ca ii plac numai legumele astea de import pline de te miri ce chimicale, am legume de casa de la maica-mea din gradina si nici nu se uita la ele, dar decat deloc ma multumesc si cu brocoli de import.[bang][bang][bang]

 

Mihaela, nu stiu daca te ajuta dar si noi suntem cam in aceeasi situatie chiar daca suntem in tara, mai am o vecina care ma mai ajuta din cand in cand, dar in rest toti prietenii au familiile lor si isi vad de treaba lor. Eu am patit-o la vreo 2 luni de la nastere ca am fost la un prag de mastita si nu am vrut sa ma duc noaptea la urgente singura, fara sot care statea cu bebe, si am stat si am suferit toata noaptea ca un caine...si asta este motivul principal pentru care nu ma apuc de al doilea copil, ca in caz de boala nu ma descurc.

 

Georgia, pe facebook e foarte laudata cofetaria Alice parca si eu trebuie sa ma hotarasc la tort....ufff....e greu...

 

ALexa, Vlad a mancat kiwi-ul in combinatie cu banana si branzica, dar m-am temut sa-l pun complet si am ales doar partea din exetrior cu putine seminte, usor usor o sa-l introduc complet.

 

 

 

Mami de soricel Vlad, 01.02.2012

MTHFR C677T Homozigot

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi anisori, Ioana-Teodoraid="red">,

Iuliaid="red">!

id="size3">

[s][s][s]

 

Suzieq fara partea cu samburi am incercat, am incercat si unul mai copt si unul mai mediu.... nu i-a placut si pace... este al doilea fruct pe care il refuza dupa mandarine/clementine [:D][:D]

Mihaela multa sanatate!

 

 

 

Alexa, mami de bulgaras - piscotel Alexandruid="blue"> 22.02.2012

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luizaid="red">, torturi f bune sunt in Timisoara la Ottima Pan, doar sa nu alegi unul din modelele alea arhi-cunoscute cum ar fi ciocolata cu visine, sau martipan cu frisca. La botezul lui Cristi am ales ceva ce d-na spunea ca nu prea comanda multa lume, cu bezea si portocala si a fost demential, puteai sa juri ca e facut in casa.

Dezavantajul e ca punctul unde degusti si faci comanda e departe de tine, in vecinatatea lui Lumi, pe o straduta in dreptul spitalului Athena :)

Au si pagina web, gasesti tu informatii daca te intereseaza.

 

Mihaela, insanatosire grabnica!

 

____________________________________________

Where there is a will there is a way.id="green">

 

Mami de Andraid="red"> (18.02.2006) si Cristianid="blue"> (4.02.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...