Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgarasi: LMA Miruna, Kariss si Codrin! (42)


Recommended Posts

La multi ani TUDOR si ALARAid="red">!

Sa fiti sanatosi si fericiti si sa va bucurati parintii!![pup]

 

Bulinuta, ce bine ca sunt copiii bine![pup]

 

Alice, foarte faina caracterizare ai facut surioarei [olala]. Mi-ar place si Emma sa fie asa, pana acum ne incadram la dormitul muuult (abia o tarasc din pat dimineata sa o duc la gradinita, mai mult adormita merge [alcool]), si ea se plctiseste repede de orice...

 

Amelia, ai pus poze de la intalnire undeva? Eu cred ca le-am ratat, nu le gasesc.

 

Va [pup]

O zi frumoasa sa aveti!

 

Dariana mamica fericita si implinita de Emma (11.10.2007) si Vlad (29.02.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

)Buna tuturor!

Multumim mult pentru toate urarile![pup] [pup] [pup]

La multi aniid="red">, Alara id="red"> si Tudorid="blue">!id="size6"> Sa cresteti mari, sanatosi si sa va bucurati parintii toata viata! [s] [s]

Dari, iti pot face si eu o caracterizare a balantelor, ca am o multime in jurul meu: mama, sotul, 2 cumnate si multe prietene (2 din ele nascute in aceeasi zi cu Emmaid="orange">, plus una din cumnate [:)]): mie mi se par persoane vesele si optimiste chiar si atunci cand se afla in situatii dificile, puternice ca fire (cumnata mea a trecut prin niste situatii atat de grele incat altul mai slab de inger isi punea demult streangul de gat dar ea a rezistat si inca e intreaga la cap ba chiar ultima oara am zarit si o urma de optimism la ea). Pe de alta parte mi se par cam aeriene (cel putin sotul meu si maica-mea sunt in top [:I]), extreeeem de nehotarate, cand luam o hotarare, al meu se razgandeste de o suta de ori...Le plac mult cartile, le place sa citeasca, uneori chiar sa scrie ei insisi (maica-mea scria povesti cand eram mica, a mai scris si acum, de curand, a si publicat cateva, unele au fost transmise pe vremuri la "Noapte buna, copii", iar una din prietenele nascute pe 11 scrie poezii si schite pe care in studentie le prezenta la cenaclul literar). Cam asta ar fi. Eu iubesc balantele, ma inteleg excelent cu ele.[olala]

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange"> si [bebic] Ioana Teodora (24.01.2012)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Creste si mezinaid="green">id="size1">

Perlute de domnisoaraid="orange">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani ALARA ,la multi ani TUDOR, sa cresteti mari,sanatosi si norocosi!!!

Petrecere frumoasa alaturi de cei dragi.

Fetelor din Tm si Buc.sa va fie de bine intalnirea, abia astept sa vad poze.

Bulinuta, bine ca s copii bine[pup]

Mihaela cum esti azi? Sper ca mai bine ca ieri.[pup]

 

 

mamica fericita a lui Andrei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello girls

bulinutule un pup special ,ce mi-ar fi placut sa ajung si io,dar dupa ca termin mai tarliu programul la munca , mai sunt si in mijlocul pregatirilor pt rupt turta;am comandat cea mai importanta piesa si anume tortul, de la HJ ,de-abia astept sa papacesc din el[:D]

 

miha , daca nu ziceai ca si sosulica a avut o repriza de rau ziceam ca e cu ochisori

 

alice,ti-am zis cred ca de 10 ori ca ai un stil inconfundabil,care mie imi place f mult..stii cred ca esti/ai fi un bun manager

 

[8D][8D]

 


Mamica fericita de fetita cu fundita

 


Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim

Albert Einstein


Vladut vrea sa traiasca!Sa-l ajutam si noi!

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168191&nm=Vladut-vrea-sa-traiasca

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Tudor! La multi ani, Arala!

 

Hei...eu sunt aia intarziata cu pozele de la intalnire, dar de vreo 2 zile tot motrosesc la o comanda la tesco si nu am avut vreme sa le descarc. Imi fac timp intr-o zi cand doarme Vlad si le descarc sau cand e taica-sau acasa ca daca vede cabluri e gramada pe mine.

 

 

 

Mami de soricel Vlad, 01.02.2012

MTHFR C677T Homozigot

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Alara si Tudor!!!

Sa fiti sanatosi, sa cresteti mari si frumosi, sa fiti fericiti!!

id="red">id="size3">

[s][s]

 

Mihaaaid="red">, cum sunteti?? Ma ingrijorezi..

 

Aliceid="red">, asa cum spunea si dari, sa stii ca si la noi exista inca aceasta faza. Sara vrea sa stea DOAR cu mine, sa se plimbe DOAR cu mine, etc.. Dar fata de acum 2 ani, ma bucur ca nu mai tipa/plange atunci cand imi cere aceste lucruri[pk]. Dar orice ti-as spune eu nu imi fac probleme in privinta ta, esti atat de sigura pe tine si hotarata, incat reusesti sa depasesti orice situatie. Bravo!

 

Noi nu avem noutati, copiii sunt ok, noi la fel.. Asteptam primavara, sa iesim din hibernat [biz]

 

Alina mamica fericita de Scortzisoara Sara-Mariaid="purple"> (09.05.2008) si Filip-Andreiid="blue">(14.01.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Tudor id="blue"> si Alaraid="red">! id="size4">

 

Fetelor nu stiu ce poze de la intalneala ati vazut, probabil alea de data trecuta, eu nu am avut aparat la mine. Asteptam, Luizaid="red">! Glumesc... pune-le cand ai timp poate se vede in poza de la ce s-a intoxicat Lumi :)

 

Sunt bleaga si obosita si m-as culca...

 

Ileanaid="red">, cand sarbatoriti bulgarasul? Banuiesc ca in acest weekend, va doresc petrecere frumoasa!

 

Ghiultenid="red">, tortul Alarei m-a lasat cu gura cascata. Ma gandesc ca sora ei va fi mai incantata decat ea :)

 

____________________________________________

Where there is a will there is a way.id="green">

 

Mami de Andraid="red"> (18.02.2006) si Cristianid="blue"> (4.02.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de cafeluta!

Eu va ofer un ceai calda pentru odihna la ceas de seara!

 

La multi anisori, Tudorid="blue"> si Alaraid="red">!

[s][s]id="size3">

 

 

Astazi suntem fericiti.

Am fost la dr ortoped totul este foarte bine, nu sunt semne de recidiva a equin-ului si nici a cavusului la piciorul drept. Ambele picioruse sunt in hipercorectie. Va purta incaltaminte normala cu talpa semiflexibila, fara talonet, cu interior de piele :) si care sa sustina glezna timp de 10 ore, iar in rest ortezele[:D]. Suntem foarte fericiti, pentru moment.... etapa mai complicata a trecut.

Bineinteles ca i-am achizitionat incaltamintea si a facut si pasi... dupa ce s-a obisnuit si nu ia mai fost frica.

 

Georgia am vrut sa te intreb dar tot am uitat cum mai e fata cu papica?

Bulinuta copii sunt bine... , dar sotul a mai aflat ceva?

 

 

[pup][pup][pup]

 

Alexa, mami de bulgaras - piscotel Alexandruid="blue"> 22.02.2012

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...