Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgarasi: LMA Miruna, Kariss si Codrin! (42)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Alexa Micaelaid="red">, Azraid="purple">, Andreas Fabianid="blue">!id="green">

 

Fug, am treaba cat pt o luna!

 

____________________________________________

Where there is a will there is a way.id="green">

 

Mami de Andraid="red"> (18.02.2006) si Cristianid="blue"> (4.02.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

La multi ani Alexa Micaela, Azra, Andreas Fabian!id="red">

 

alexaid="red"> nu se stie ce a fost...dureri mari nu mai are dar nici bine nu e...a fost ieri la echo iar si ma rog...ei zic domne a fost virus!!! sigur,cand nu stiu ce e e virus!

 

ma pregatesc sa plecam cu rares...cand vad vremea de afara nu-mi vine sa ies nici panala colt [:D]

 

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioanid="red"> [auto] (19.07.2006 - 9:37) si de viforel [bebic] Filip Andreiid="red"> (10.02.2012 - 11:55)

 

Poze noi

 

 

minune mica

 

Poze

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dragelor

am rupt si noi turta in we si a luat a mica de pe tava :bratari,pix si cheile de la masina

 

alexa,ce sa-ti zic ,amestecat cu mancatul ,a avut o perioada cand manca bine , acum insa parca iar o luam de la capat ,ieri de exemplu mi-a ciugulit toata ziua ;si ca sa ma intelegeti ce zic , dimineata a mancat un iaut si un pic de capsuni cu ricota (dimineata la 9.30) ,apoi la 15 am incercat sa-i dau sa manance (dupa ce la 14.30 n-a fost chip) ,si dupa ce am reusit 3 oameni sa-i dam cat te cat ,astfel incat masa s-a sfarsit la 16.30 , mi-a vomat tot[q];i-am dat 150 gr cereale ,iar seara mi-a mai mancat 150 gr cereale ...daca asa trebuie sa manance un copil la 1 an inseamna ca io is nebuna [bang];in conditiile in care nu are nicio gustare intre ele si nici nu mai suge

peste zi


Mamica fericita de fetita cu fundita

 


Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim

Albert Einstein


Vladut vrea sa traiasca!Sa-l ajutam si noi!

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168191&nm=Vladut-vrea-sa-traiasca

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alice am fost doar 9 adulti si 2 copii plus anastasia ..restrans

 


Mamica fericita de fetita cu fundita

 


Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim

Albert Einstein


Vladut vrea sa traiasca!Sa-l ajutam si noi!

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168191&nm=Vladut-vrea-sa-traiasca

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor.

Urez si aici, cu intarziere, la multi ani id="red">id="size6"> sarbatoritilor de sambata, Alexaid="red">, Azra id="red"> si Andreasid="blue">! id="size6"> [s] [s]

Noi am avut cea mai grea noapte de cand o avem pe Ioanaid="orange">, s-a culcat pe la 9 prima oara, dar s-a trezit dupa vreo 40 de minute, a tot plans si a mai adormit pe la 1 noaptea, apoi s-a trezit din ora in ora plangand de ti se rupea sufletzul. Cred ca a durut-o burtica pentru ca avea si niste gaze...

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange"> si [copil] Ioana Teodora (24.01.2012)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Creste si mezinaid="green">id="size1">

Perlute de domnisoaraid="orange">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...