Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august (22)


Recommended Posts

iuli- cum ii dai prazul? o sa ii fac in fiece zi piure, sa vedem-pana acum nu mi-a refuzat decat de 2 ori si avocado a fost mare bleach,,,am pus niste lp in piure si am mai pacalit-o cateva lingurite... _______________________________________________________________________________ fiv 1 reusit-promed,MTHFR A1289C-HETROZIGOT,PAI 1 -HETROZIGOT. [fetita] SARA MARIA DN-30.07.2012
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor , am venit si de la M Bals , bineinteles tot rezidenti la camera de garda , dar macar doctorita asta mi s-a parut mai ok . Banuieste ca ar fi Roseola Infantum dar totodata , era in cumpana ca cica boala asta nu are simptome de mancarime .Iar pe el il mananca pielea capului si in zona gatului si a urechii. Oricum a explodat si mai rau pe piele [bang]

Posibil sa fie si reactie la antibiotic , chiar nu-si dau seama . Cica ar fi de internat dar nu sunt locuri in spital [alcool] .Iar eu nu apartin de M Bals ci de V Babes si sa ma duc la ei .In fine s-a uitat la el ca este mic si i-a impresionat , oricum ma oferisem sa platesc consultatia [:)] Cred ca ar trebui sa-i fac o poza , sa o am amintire la cum arata . Am gresit eu , nu este o boala a copilariei , este o infectie virala si contagioasa . "Radeam " cu sotul ca poate o facem si noi [:D]

 

Cam asa suna mesajul : " Este o infectie virala produsa de virusul herpetic, mai exact de tipurile 6 si 7.

 

incubatia: perioada scursa intre momentul infectarii si aparitia simptomelor este in medie 5-15 zile;

transmiterea: facila prin intermediul stranutului, tusei dar si prin intermediul obiectelor contaminate. "id="green">

 

Acum s-a mai linistit un pic , am cumparat alta reteta , ia dat si Debridat , furazolidon , zyrtec, nurofen si panadol , il trec pe lapte fara lactoza , o crema preparata in farmacie ca are bube si in gura ( o ridic maine la ora 9 [alcool] ), nu mai stiu , sunt vre-o 10 pozitii de medicamente [alcool] + protectis si.... [:-@][:-@][:-@]

 

Imi pare dar nu sunt in stare sa-mi dau cu parerea la ce s-a mai discutat , cred ca de la oboseala ma doare splina . Asta e ...trebuie sa simt ca sunt mama [:)] Doar n-o sa-mi zica mama pe zambete [:D] ( glumesc) Am citit ca si baietelul Deliei este tare bonavior , sanatate multa si tuturor bolnaviorilor

 

Ioana , cred ca daca ma pun in pat si asi stii ca nu trebuie sa am grija de Andrei , la modul serios... cred ca 4 zile nu m-asi ridica din pat . Efectiv simt ca m-a batut cineva cu biciul [q]

 

Multi [pup]

 

Mami de [copil] Andrei ( 3 Iulie 2012)

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, ma bucur ca macar ai ceva la mana...ma refera la reteta. LA medlife ai mai fost?

 

Iuli, normal ca vreau sa imi spui. da-mi numarul tau si spune-mi cand te pot suna. si merci mult

 

Roxy, oare ai putea sa te interesezi ce cont avea Ghiseul virtual de plati in 2010? ca am un circ cu astia de la primarie cu o amenda pe care am platit-o pe ghiseul virtual de plati.ro si nu gasesc astia banii si de la mine de la banca imi spun doar ca banii au plecat spre BCR dar nu stiu sa imi zica contul...si trebe sa umblu io dupa contul lor de idioti, ca altfel ma pun sa platesc ijnca o data si de data asta dublu...

 

Porumbita, in Marketing

 

Mami de Ana Ecaterina cu ajutorul lui dr Peter Kovacs, Budapesta, FIV 2

 

PAI 4G/5G homozigot, FXIII heterozigot, Tiroidita hashimoto

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...