Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Muguri de fluier...


Oaspete marius

Recommended Posts

Azi se implinesc 4 ani de cand tata a trecut in nefiinta. A plecat tacut si calm si linistit si impacat asa cum il stiam dintotdeauna. Omul bland care mai bine si-ar fi taiat ceva lui decat sa sufere altul a ramas in mintea si memoria mea ca un simbol al demnitatii umane. Undeva pe drum ma asteapta…
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Posted Images

...lasa-l sa te astepte, Marius. Iar pana va intalniti, vorbeste despre el tuturor, si de-l cunosc si de nu, asa frumos cum o faci de fiecare data. Iar el zambeste cand te aude...si merge in drumul lui, cu gandul si inima la voi. E impacat, pentru ca stie ce a lasat in urma. Nu te grabi...o sa aveti o vesnicie sa o impartiti candva... [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]Rufus, Tora si iadele[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Stelele care cad... nu pier Stelele care cad se duc pe un alt cer." Tatal vostru (pe care l-am cunoscut de la distanta si cu care ma intalneam intamplator, in tramvai) a fost calauza voastra. Se vede si se simte asta. Rufus a spus esenta. Eu mai adaug o poza, in memoria lui. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...