Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CUMNATA- O BELEA


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ALLY82
poate nu am fost destul de exacta. ea il tot cheama la el. oare chiar nu conteaza ca ma doare de cate ori pleaca. cica il cheama ca ea nu are pe nimeni acolo care sa o aplaude. si el o vede undeva sus, pe un piedestal. nimeni nu este mai presus de ea. cand e aici acasa el, noi ne intelegem bine, dar cand pleaca acolo se schimba situatia, si nu cumva sa spun ceva de ea ca iese urat. ce sa fac? nu vreau sa-l pierd pe el.
Tu esti geloasa pe relatia dintre el si sora lui ! [doh] Mare ghinion pe tine ca iubitul tau are o sora, careia ii pasa de el si il iubeste. [8D] allinta A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect. Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 66
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 3 weeks later...
buna ziua din nou!! am revenit aici sa va dau vestea cea mare!!! m-am despartit de el. am pus punct suferintei mele! si stiti ce? a aparut cineva in viata mea care ma accepta, care are planuri frumoase cu mine iar ceea ce s-a intamplat in ultima saptamana nu mi s-a intamplat in ultimii 8 ani! e frumos sa-ti spuna cineva ca esti femeia alaturi de care vrea sa imbatraneasca! sper sa revin pe aici cu alte noutati in viata mea si sa va anunt data nuntii mele iar cand voi avea copil sa va cer sfaturi in ceea ce priveste cresterea lui! va multumesc pentru toate mesajele care m-au ajutat sa iau o decizie in viata mea! pe curand prieteni!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui histamina
nu dati cu pietre,dar poate e iubirea vietii ei. sa fie cu noroc si fara cumnate,soacra si familia lui, in general........... http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea
Sa dea Domnul sa fie iubirea vietii ei si sa mai dea dea Domnu sica ea sa stie sa patreze langa ea aceasta iubire a vietii ei. Si mai ales sa reuseasca sa inteleaga ca iubirea vietii ei nu a aparut asa din spatiu ci are o familie si un trecut. Dar cine stie.... om trai si om vedea. alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...