Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CUMNATA- O BELEA


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ALLY82
buna ziua din nou!! am revenit aici sa va dau vestea cea mare!!! m-am despartit de el. am pus punct suferintei mele! si stiti ce? a aparut cineva in viata mea care ma accepta, care are planuri frumoase cu mine iar ceea ce s-a intamplat in ultima saptamana nu mi s-a intamplat in ultimii 8 ani! e frumos sa-ti spuna cineva ca esti femeia alaturi de care vrea sa imbatraneasca! sper sa revin pe aici cu alte noutati in viata mea si sa va anunt data nuntii mele iar cand voi avea copil sa va cer sfaturi in ceea ce priveste cresterea lui! va multumesc pentru toate mesajele care m-au ajutat sa iau o decizie in viata mea! pe curand prieteni!
Ally e foarte bine daca ti-ai dat seama ca stagnarea unei relatii si in general o relatie care nu ti-a mai oferit ceea ce aveai nevoie trebuie rupta. De obicei umbla vorba in popor boala lunga moarte sigura. In ce priveste noua relatie ia-o usurel, incearca sa savurezi momentele de inceput si nu iti face vise. Fiecare moment ia-l cum vine. E posibil sa fie dragostea vietii tale sau partenerul tau de cursa lunga in casnicie [nunta] sau cum vrei tu sa-i spui. Uneori chiar merge. Eu si sotul suntem impreuna de la prima intalnire... a fost o surpriza pentru toti prietenii nostri, dar uite ca merge si se poate sa fie chiar repede si neasteptat pentru toata lumea chiar si pentru tine. Mult noroc si dragoste iti doresc.
Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; Factorul XIII mutatia V34L - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto mamica de ingeras Eva 38+ s[ruga] "Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 66
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

va multumesc din suflet celor ce ma incurajati! am iesiet impreuna in aceasta seara si stiti ce mi-a aratat? http://www.youtube.com/watch?v=j3ObHjm1fAE va fi valsul nostru in noaptea nuntii. promit ca o sa vin sa va anunt cand voi primi inelul, care am senzatia ca este in viitorul apropiat. va fi surpriza din week-endu[ pe care il vom petrece la munte. multumesc ca sunteti si revin'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ina.click
Daca mai aveti careva staniol, va rog sa mi-l trimiteti, marmotele mele incep sa nu mai aiba ce sa impacheteze [:D] ------------------------------------- De cate ori deschid fereastra...
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] __________________________ "Un om are dreptul sa se uite in jos la altul, doar atunci cand ar trebui sa-l ajute sa se ridice." Compasiunea fata de animale e intim legata cu bunatatea caracterului si se poate afirma cu siguranta ca cel crud fata de animale nu poate fi un om bun. (Arthur Schopenhauer)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...