Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!**(4)


Recommended Posts

Sa inceapa petre...petre...petrecerea [pk]! In primul rand...[cri][bum]
[cor]
LA MULTI ANI MARA! SA FII SANATOASA SI NOROCOASA IN VIATA!
[bis][bis][bis]
Nyny, felicitari mami [flo]! Sa-ti traiasca printesica [pup]! _______________________________________________________ Mariana, mamica de [autoroz] Bianca Alessia, domnisoara mea iubita **Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si pentru noi...[:D]...[cheers][pahar][papica]
LA MULTI ANI CU MULTA IUBIRE SI FERICIRE!
Fiecare apus de soare sa ne aduca o dorinta, iar fiecare rasarit sa ne-o implineasca!
_______________________________________________________ Mariana, mamica de [autoroz] Bianca Alessia, domnisoara mea iubita **Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena
Mariana iti doresc o zi plina de iubire, fericire si sanatate.[flo][pup]. Astazi voi merge la restaurant impreuna cu cei de la partid[pup] O bucurie am avut si serbarea si a fost minunat.Am plans si ras in acelzsi timp[pup] http://alinahandmade.blogspot.com/
Alina, iti multumesc mult draga mea [asia]! Iti doresc sa fii iubita la adevarata ta valoare [flo][pup][flo]! Distractie placuta la petrecere [pk]! _______________________________________________________ Mariana, mamica de [autoroz] Bianca Alessia, domnisoara mea iubita **Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena
Mariana a fost foarte frumos.Cu exceptia faptului ca era una in stanga m,ea care duhnea a transpiratie.Mi-am facut poze si cu domnul primar al sectorului 5[:D]am ajuns la 11 acasa[pk] http://alinahandmade.blogspot.com/
Ma bucur ca te-ai distrat [pk]! La cat mai multe [pup]! _______________________________________________________ Mariana, mamica de [autoroz] Bianca Alessia, domnisoara mea iubita **Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...