Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!**(4)


Recommended Posts

Mariana nu ne-au ramas semne de la varsat de vant [pk] .Situatia dintre mine si el este asa deoarece nu intelege ca fara comunicare nu se rezolva nimic, din contra, problemele devin precum un bulgare de zapada.

Astazi li se va da cadou de la primarie la gradi pentru ziua copilului [flo2] .Voi cum veti petrece de 1 Iunie?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salut Alina

Vin dupa un we foarte agitat... [alcool]  Dupa cum iti spuneam vineri am fost la un spectacol de magie. A fost frumusel, copiii au fost foarte incantati... Sambata am fost la "Zilele copilariei" unde Bibilina a prezentat un dans "veveritele", ca dupa aceea s-a pierdut in multime...asta-i alta poveste [smulgpar] ...doamna ed. n-a fost in stare sa aiba grija de 3 copii din grupa (dansul a fost cu copii selectati din toata gradinita) [poc] . In fine, bine ca am gasit-o la cateva min. de la "disparitie". In schimb a fost mult mai frumos a doua zi la parcul zoo, acolo am avut de "prestat" doua dansuri cu formatia de la Palatul Copiilor, unul cu piticii si altul cu umbrelute [:)] . Dupa aceea am vizionat o piesa cu papusi, am facut si-un tur al gradinii si ne-am intors acasa dupa ora 13:00 [batcap] . Saptamana asta avem doar lectiile de balet, in rest program mai lejer... A primit si cadouri, de la mine un set de creioane colorate cerate, acuarele, etc. toate intr-o cutie "Art..." de la Lidl, de la dansuri, cornuri, apa, sucuri, tricou alb si sapca rosie. Cam asa ne-am "petrecut" de 1 iunie... [:)]

Dar voi?

 

[pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am fost cu o prietena si cu fica ei in cismigiu, am plecat de la 10 jumatate acasa si am ajuns la 8 si jumatate acasa, ne-am distrat fetele au participat la diverse activitati: origami, engleza, au vazut o piesa de teatru [flo2]  [pk] ,au vazut oameni pe piciorange, personajele din minimax  [flo] .

Cadou au primit de la gradi vineri, si sambata cand am iesit  am dus-o la MCDonalds [deziuata] asta a fost cadoul meu pentru ea.

Astazi am tinut-o acasa, dar maine o voi duce la gradi.

PE 17 avem serbare la gradi si de atunci va intra si ea in vacanta [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare!!!! V-am gasit ......in sfarsit.Dupa multe incercari! Ce mai faceti dragelor? [flo2]  [flo2] Eu intru din an in paste,se pare ca nu mai am timp de nimic,nici macar de mine.Si mi-e o ciuda.....De cateva luni sunt bonlave fetele,si nu mai stiu incotro s-o apuc.Va pup,si incerc sa intru mai des.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[fiesta] Yupiii, bine ne-ai gasit Tatiana! Sanatate multa tuturor si cand ai timp de o sueta te astept pe-aici [:)] ...

 

Alina, tu nu mai zici nimic? Eu fac "prezenta" in fiecare zi... [alcool]

 

Cred ca avem multe subiecte de discutat... [soricel]  Ce-mi place soarecul asta... [:-)))]

 

Pupici tuturor [flo2] !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tatiana insanatosire grabnica si tare imi pare rau ca fetele sunt bolnave.

Ma bucur ca ai mai intrat.

 

[fiesta] Yupiii, bine ne-ai gasit Tatiana! Sanatate multa tuturor si cand ai timp de o sueta te astept pe-aici [:)] ...

 

Alina, tu nu mai zici nimic? Eu fac "prezenta" in fiecare zi... [alcool]

 

Cred ca avem multe subiecte de discutat... [soricel]  Ce-mi place soarecul asta... [:-)))]

 

Pupici tuturor [flo2] !

 

 

Salutare!!!! V-am gasit ......in sfarsit.Dupa multe incercari! Ce mai faceti dragelor? [flo2]  [flo2] Eu intru din an in paste,se pare ca nu mai am timp de nimic,nici macar de mine.Si mi-e o ciuda.....De cateva luni sunt bonlave fetele,si nu mai stiu incotro s-o apuc.Va pup,si incerc sa intru mai des.

Tatiana ma bucur ca ai reusit sa ne gasesti,Doamne ajuta si insanatosire grabnica fetelor si tie multa putere sa treci peste toate [flo]  [ruga]

Mariana eu sunt pe baricade mai ales ca al meu sot este in concediu o saptamana am uitat de  [curat] ca nu am avut cum sa fac cu el in casa am  [vase]  [spala]  [rufe] si calcat doar atat am facut [pk] si cu delia afar in parc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, mi-a fost dor de tine [flo2] ! Ma bucur ca sunteti sanatosi! Cum mai e relatia dintre tine si sot? Ma gandeam ca ti-ai gasit un job din moment ce nu ai mai intrat pe DC. Iti tin pumnii in continuare [flo2] . Noi avem serbare marti, saptamana viitoare.

 

Iti doresc numai bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana multumesc de intrebare.Eu cu sotul meu suntem ok,mai bine chiar.

Din pacate nu mi-am gasit un job [fri]  [smulgpar]  [ups]

Noi luni avem serbare, Delia are rolul de prezentatoare la sfarsitul serbarii.

Apoi nu o mai duc o tin acasa [:)] deoarece am observat ca educatoarea se comporta foarte bine cu copii ai caror parinti ii ofera foarte multe cadouri [alcool] si nu sunt de acord cu aceste practici dar traim in Romania din pacate.

Am fost duminica la botezul baiatului verisorului sotului meu(acela care i-a imprumjutat sotul meu banii)doar la biserica deoarece sotul meu a spus ca nu ii face placere sa mearga si la restaurant. [pk]

 

Sper sa tina relatia tot asa.

strabunica Deliei nu i-a dat nimic cu toate ca Delia mititca se astepta sa primeasca macar o bomboana de la ea [fri] si nju am stiut ce sa ii explic cand mi-a spus ca bunica si-a dat toti banii pentru botezul piciului [alcool] a fost foarte suparata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cafea] Coffee time.

Noi astazi avem serbare la gradi,si ultima zi in care merge.

Ieri am fost la Budimex deoarece ii aparusera niste pete pe fata, si am aflat ca are alergodermie si dermatita atopica.Ne-au dat Aerius si Predninson si iau mai facut o injectie cu dexametazona [q] si avem un regim draconic primele 3 zile, apoi 2 luni interzise niste alimente.Deja simt ca numai rezist [bang]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut Alina, multumesc pentru cafea [pup] !

Doamne, ce povestesti tu, acolo [alcool] ? Dermatita atopica? Nu ti-au spus care au fost cauzele? I-au facut vre-un test de alergie? Off...asta va lipsea...Imi pare tare rau...

Bafta, astazi la serbare...poate reusesti sa faci ceva foto... [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...