Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!**(4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena
[cafea]vbi-o ofer eu in dimineata asta[:D] http://alinahandmade.blogspot.com/
Sorry! N-am reusit sa ajung la cafea [bang]. Am niste zile de kko...[bang][bang][bang]. [ruga] Doamne ajuta-ma! _______________________________________________________ Mariana, mamica de [autoroz] Bianca Alessia, domnisoara mea iubita **Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce liniste...[alcool] Vad ca azi n-a dat nimeni cafeaua...[bang] Sper ca sunteti ok cu toate/totii [pup]. Azi am ajuns la munci pe [pic] si plec pe [ninge]...ce timp...brrr... Un sfarsit de saptamana cat mai placut [flo]! _______________________________________________________ Mariana, mamica de [autoroz] Bianca Alessia, domnisoara mea iubita **Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena
[cafea]e calda si va asteapta.Am dus-o pe Delia la gradi, am platit si gradinita si am mers pe [ninge]Sa vedem cum se va descurca astazi http://alinahandmade.blogspot.com/
Buna dimineata Alina [flo]! Multumesc de cafeluta [pup]! Daca nu ai avut plansori de dimi, inseamna ca va fi bine. La voi inca [ninge]? La noi nu mai ninge, e cam ger. Ceva planuri pentru saptamana asta? [pup] si o zi buna in continuare! _______________________________________________________ Mariana, mamica de [autoroz] Bianca Alessia, domnisoara mea iubita **Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
Acum am venit de la pus cv-uri [bang] nici o reusita pe ziua de astazi
<<N-ai izbutit, continua. Ai izbutit, continua>>. P.Nansen Nu-i nimic, si maine e o zi [pup]! Cum i-a fost Deliei la gradi? [flo] _______________________________________________________ Mariana, mamica de [autoroz] Bianca Alessia, domnisoara mea iubita **Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...