Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Asp.optimiste>20aniFelicitari medeea76nou(818)!!!


Recommended Posts

Vali, ma bucur ca ai avut o saptamana mai usoara decat ai crezut ! Stiu ca se apropie ziua cand te vei duce la dna Uscatescu .Iti tin pumnii si-ti doresc sa-ti dea " voie " cat mai repede la [bibe] sau poate [bibe][bibe]

 

Fetele,va [pup] pe toate!

 

Sa aveti un week-end placut !

 

 

Mami de Andrei (6,2 ani) , de ingeras Elena (22s- 19.05.2012) si de ingeras Bobita (9s-10.01.2013-arefam, aspenter si femibion1)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vali ma bucur ca a fost in regula prima saptamana si ca nu au intrebat nimic. Eu si acum izbucnesc in plans daca trebuie sa spun ca a murit Eva cuiva care nu stie situatia si vrea sa ma intrebe cum e sa fii mamica.

Caresse te inteleg nici eu nu pot discuta cu prietenele, mi-a fost mai usor sa socializez aici pe DC unde fetele stiu ce inseamna pierderea asta teribila.

Fetelor va [pup][pup][pup] si weekend placut!

 


Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; Factorul XIII mutatia V34L - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto

mamica de ingeras Eva 38+ s[ruga]

"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)id="Arial">id="size2">id="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca sunt sanse sa fie cu ochisori...cand incerci un test? pe marti-miercuri? tin pumnii [pk]

 

-------------------------------------------------------------

In 2013 imi doresc o pereche de gemeni sanatosi.Doamne ajuta!

mami de Dienutza 5 ani

si mami de ingeras Razvan-Mihai (29.09.2012)-cezariana la 35+ saptamani id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara !

Pentru ca maine am ore dis de dimuneata, am intrat ca sa va urez o saptamana cat mai usoara si plina de vestin bune !

 

Va [pup] pe toate !

[flo][flo][flo]

 

 

Mami de Andrei (6,2 ani) , de ingeras Elena (22s- 19.05.2012) si de ingeras Bobita (9s-10.01.2013-arefam, aspenter si femibion1)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor va chem la o [cafea] de pranz.

O saptamana usoara caresse.

 

Multumim katy82 [pup] sa fie cu II id="pink"> pentru aspirante.


Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; Factorul XIII mutatia V34L - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto

mamica de ingeras Eva 38+ s[ruga]

"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)id="Arial">id="size2">id="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...