Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Asp.optimiste>20aniFelicitari medeea76nou(818)!!!


Recommended Posts

Buna seara fetele [pup], mi a fost dor de voi.am avut putin timp liber in week si nu a mers site ul [bang].. Eu astept zia de 7 febr cand sunt programata la gineco si ma bucur ca voi fi in ziua 16 s sper sa mi dea vesto bune..

Caresse multa putere in continuare ca inca ai nevoie [pup][flo]

Kmy ce este cu tine? Ne ti in suspans? [:)]

Noilor aspirante le doresc sedere scurta. multi pupici ptr toate fetele si mult noroc la bebei k mai avem nevoie si de putin noroc,cred eu [:I]

O seara frumoasa [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor,

 

Am intrat sa va urez o saptamana buna si pe cat se poate fara griji.

 

Eu am terminat cu menstruatia, de saptamana asta am "liber" la giugiuleala cu sotul... sa vedem ce are februarie rezervat pentru mine [:D]

 

din partea mea cateva [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]pentru cand va mai impiedicati si cadeti in butoi...[flo][flo]

 

Va [pup] si hai sa avem o noapte si o saptamana excelente

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lumy, imi pare rau pentru testul negativ. In ce zi esti? Poate se pozitiveaza mai greu. Ce test ai facut?

Haideti cu testele pozitive!

Eu sunt asa de obosita, tusea asta ma sleieste, Dr mi-a zis ca a coborat la plamani, dar ca pana nu imi vine ciclul nu imi poate da nici un antibiotic. Si trebuie sa imi vina pe 1 Februarie, deci ma mai chinui. E pentru o cauza nobila.

O zi buna!

 

Bee[biz]

 

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

 

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.

Am ezitat sa intru pe la voi ca am avut cateva probleme, acum suntem bine si eu si bebe numai ca as avea nevoie de progesteron injectabil, proluton sau prontogest.Este cineva care are si nu ii trebuie sau care ma poate ajuta sa gasesc? Am gasit pe farmaexpres dar dureaza pana il aduce si as vrea sa incep tratamentul mai repede.

Carese ma bucur ca esti bine si serviciul decurge bine, Vali la fel si pentru tine, va doresc la toate visuri implinite si va trimit [pup][pup][pup]

[pup][pup][pup]

de molipsire

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

 

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite

Un avort spontan la 6 saptamani, o sarcina extrauterina tratata medicamentos, o sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani sub tratament cu clexane.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bee [pup] multumesc...sunt z27 si am avut TO pozitin in z13.Am facut o panarama de test ieftin Core se numeste.Imi facusem sperante cu intepaturile pe care le-am simtit sambata in uter dar asta este trebuie sa mergem mai departe [bang]

Miha eu nu pot sa te ajut dar iti doresc tot binele din lume tie si lui bebe[pup]

 

http://www.fertilityfriend.com/home/3b81d7

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...