Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Asp.optimiste>20aniFelicitari medeea76nou(818)!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui camcris
Doresc sa anunt cu intarziere si scuzele de rigoare([iartama]Diana ) pentru fetele aspirante vechi didi32 este posesoarea unei minuni [fetita]Iulia (20.12.2012) care ii face cei mai fericiti parinti. Cu aceasta ocazie vreau sa-i transmit toate gandurile mele de bine, multa sanatate [flo][flo][flo] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
camcris [pup] multumesc pentru vestea minunata despre didi32, ma bucur enorm pentru ea stiu cat de mult a suferit si si-a dorit aceasta minune, sa ii traiasca, sa fie sanatoasa si sa le aduca numai bucurii medeea felicitari[flo] sa ai o sarcina usoara si dusa la termen, printesele tale sunt minunate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ce frumos ca incepeti un capitol nou cu o veste buna [flo]. Felicitari Medeea [majoreta] si sarcina usoara ! Ana, felicitari si tie pentru bebita mancacioasa. [gravi] 28+ [fetita] Anna [url]http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO[/url] Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai. PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.4, Elevit alternat cu Medyn, Magne B6, Vit C, Euthyrox 100 zilnic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[majoreta][majoreta][majoreta] felicitari medeea!!sarcina usoara si la termen si dea domnul sa fie [baietel] , si cel mai important sanatos/sanatoasa![flo] kmy, [mamica] de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011 [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/BobocelulMamei?authkey=Gv1sRgCPac46iWi_OSYQ#"][foto]fluturashul mamei[/url][url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/FeteleMeleDeSufletLuciaElenaCristinaANDVirginiaBigSis?authkey=Gv1sRgCJzkyc2psq6F7AE#"][foto]fetele mele de suflet[/url] Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor, cam slaba activitatea in weekend pe aici. eu de maine voi incepe munca, deci voi intra mai mult seara sa va citesc .abia astept vara sa ne apucam de prestat pentru bebe, mi se pare ca abia trece timpul asta [bang] pana atunci va fac voua galerie [pk] o duminica frumoasa! ------------------------------------------------------------- In 2013 imi doresc o pereche de gemeni sanatosi.Doamne ajuta! mami de Dienutza 5 ani si mami de ingeras Razvan-Mihai (29.09.2012)-cezariana la 35+ saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, ce mai faceti? am aruncat o privire la voi, din cand in cand ma mai uit sa vad cine mai ramane graviduta[olala], mai ales din aspirantele vechi. va doresc la toate II si bebei sanatosi[olala] camcris [pup] este vorba de didi cea veche? ca stiu ca o perioada n-a mai intrat. ma bucur tare mult pentru ea, ma bucur ca a reusit[olala] sa fie sanatosi si sa se bucure de minunea mica. cixinica [pup] si sa vina cele II medeea sa ai o sarcina usoara si sa fie un baietel sanatos asa cum va doriti. ai 3 printesici minunate[olala] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167538&nm=Nasterea-buburuzei-mele-Anastasia-Maria"]Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria[/url] Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui valicutza
buna dimineata fetelor, cam slaba activitatea in weekend pe aici. eu de maine voi incepe munca, deci voi intra mai mult seara sa va citesc .abia astept vara sa ne apucam de prestat pentru bebe, mi se pare ca abia trece timpul asta [bang] pana atunci va fac voua galerie [pk] o duminica frumoasa! ------------------------------------------------------------- In 2013 imi doresc o pereche de gemeni sanatosi.Doamne ajuta! mami de Dienutza 5 ani si mami de ingeras Razvan-Mihai (29.09.2012)-cezariana la 35+ saptamani
Valicutza iti doresc o prima zi la munca fara stres si intrebari si priviri deranjante. Si eu ma gandesc cu groaza la prima zi de munca, semn ca inca nu is in apele mele. Apoi cred ca incepand munca cele 2/3 CM pe care le mai ai pana la prestat bebe vor trece foarte repede.
Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto mamica de ingeras Eva 38+ s[ruga] "Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...