Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (182)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

ninhaid="red"> da crezi ca ma incurc io cu pofte mici si putine?[alcool][alcool]

sar'na de supa..dar din pacate nu-mi accepta creierul mancarea din fructe sau cu fructe e ca si cum as manca gem lichid[help]

 

eu pana acum nu mancam avocado desi mama ma tot batea la cap ca e bun si ashea...dar i-am dat de gust dupa "maioneza" de avocado si de atunci...ma uitam ca avocado are ashea: b12(putin), b6 (de 3X mai mult ca o banana), calciu, fosfor,zinc , cupru, potasiu, fier si vitamina e si e o sursa mare de fibre si proteine..ptr cine e interesat si are timp http://www.regenerativenutrition.com/content.asp?id=443 [asia]

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

liviuid="red"> o rugaminte...cand raspunzi te rog nu mai da replay ci scrie doar numele ca avem limita 20 de paginute...si in ritmul asta se umplu repede (desi banuiesc ca faci asa pentyru ca esti inca moderat si mesajele tale ajung cu intarziere)

 

si 2. am impus o regula..in tabelas trec persoanele dupa ce au activitate aici pe forum 2-3 saptamni..pentru ca sunt multe persoane care au venit..ne-au salutat au spus ca is puse pe treaba si dupa o sapt nu a mai auzit nimeni de ele si irosesc munca in zadar..sper ca intelegi

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorelei exact asa am si reactionat, am plans si inca de mai multe ori ca nu-mi reveneam cand am vazut adunatura aia de oameni veniti din toate colturile tarii pentru mine. Imi vine sa plang si acum de emotie. E ceva ce nu se poate povesti, e DRAGOSTE cu toate celea mari de tot.

 

Lipsa de crom da pofta de dulce. Eu nu am crezut pana intr-un an acnd mi-am facut analize si am iesit cu deficit maaare de crom.id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va doresc un we superrrr relaxant [pup]

 

brandusik id="red"> limita la avocado ??? stiu ca e caloric si atunci il cam evit si sincer mi-e cam rau cand il mananc de la fiere [q]

 

big boyid="red"> felicitari pentru scadere [flo]

 

loreleiid="red"> tin pumnii sa fie bine [pup]

 

meniul meu de ieri:

md. tarate de ovaz, seminte de in, kefir

g. -

pr. o pulpa fiarta si o bucata de drob din pui

g. iaurt

ci. salata din rosie, ardei, castravete, ceapa rosie, muguri de fasole mung , branza telemea proaspata cubulete

 

meniul meu de azi:

md. tarate de ovaz, seminte de in, kefir

g. branza dulce cu gelatina si presarat scortisoara

pr. 2 pulpe coapte si ardei iute murat

g. -

ci. snitzele cu peste cod (de la lidl) cu ceapa rosie

 

va doresc un we frumos [pup][flo][flo][flo]

 

andanii [flo][hia][hia]

 

2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kiwi nu isi schimba gustul daca este mancat cu coaja. Pe mine nu ma deranjeaza puful ala deloc, spal bine si mananc. Se recomanda kiwi cu tot cu coaja, in special la debutul vreunei viroze, probabil continutul de vitamina C e mai mare in coaja.

 

LIVIU la ce te referi ca e folclor? La laptisorul de matca, la propolis? De ce polenul uscat, granule NU? Cam multe intrebari [:D]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...