Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (182)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

miha gata ...e hotarat ..de aia fac..da maine de acu[:D] eu azi...am fost zi de nemonti ..deci nu mai scriu meniul...pot spune doar ca am incercat sa reduc pe cat cu putinta cantitatile....dar nu am renunta la berea dupa care salivam de ceva vreme[alcool][alcool]...alcoolista ma fac la englezii astia[:D]

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'neata, Pai ce bine sa va citesc. Deci sapt. asta, mancam toate Montignacele curry cu fasole si linte.[:D] Si cred ca o supa de pui cu galusti ptr restul din casa si cuscus cu pui din supa. Si cred ca fac pandispanul Rodica, si o alta prajitura cu mere ptr copii. De dimineata, am executat clatite. [:D] We placut si conform, Cristina, mama lui Victor si a Ancai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, pesmetul l-am inlocuit cu tarate de ovaz. La ski am fost la noi pe Feleac. Mai mergem si maine si apoi la Arieseni. Brandu, iti dai seama ca am pus toate cantitatile ochiometric. Taiteii au fost prea multi, mi-a fost lene sa ii mai tai si i-am bagat pe toti. Lintea verde isi pastreaza forma la fiert, nu se face piure. Cristina, si eu am cuscus dar nu e integral deci nici monti :(. Desi as face ca tare imi place. [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am venit cu pupici in miez de noapte [pup][pup][pup] Eu amndacu papici azi asta :broccoli gratinat, chiftele din carne de vitzel, ciuperci cu praz si maine fac pui la cuptor si inca nu mai stiu [:I] Am cumparat in seara asta de la lidl .....iar lidl, chiar ca trebe sa ne dea procent astia la cat le discutam magazinul ......aparat de sandwich +waffe , m-a innebunit copilu ...... intrebarea mea este daca ati facut waffe monti sau ma rog cat mai monti ??? Somleac ce de oale ti-ai cumparat, superrrr O ador pe Ilinca in poza asta Puisorule esti la schi acuma? Ce fainnnnn Cum a fost prima zi de schi a lui stef? Brandusik iminimaginez ca ti-e greu fara chinezoaica ta [pup] Ninha ce matinala ai fost azi andanii [flo][hia][hia] 2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andanii eu n-am facut wafe deloc. Nici nu stiu ce-s alea deci nu poftesc. Puisor am facut amestecul ala cu susan, faina de migdale, nuci macinate si macinis de legune. Au iesit delicioase varzutele. Cred ca o sa mai aplic metoda asta si la brocoli si conopida. Aveti ceva pe Feleac organizat? cand vreti sa mergeti la Arieseni? Brindu cum e fasolica? Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andani chiar imi e f greu fara ea...dar numai bine ca m-o sunat azi ca si-o pierdut buletinu si nu stie pe unde e si trebe sa-l cautam prin birou[:D] cat despre waffele cupilului..parca e reteta pe culinar din cate imi aduc aminte...monti reteta adik miha nu am facut inca fasolica...am mancat la restaurant thai...si o sa-mi fac maine[:I]....in seara asta o sa mananc cirese...deci..

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aolooooo..nu va mai spun de ciresele mele ca faceti balta pe aci[:D][:D] de maine...am spus GATA la dulce..sa vad cat ma tine...nu o sa renunt insa la guma de mestecat...[bang][bang].. [offt] si is happy ca mai am 4 plombe de facut deci inca 2 vizite la dentist[pk][pk]...de acum o sa scapati de plansu meu de dureri de masea..sper[:D]........ cand mi-am facut detartraju in romania..mi-a recomandat dentistul o pasta de dinti de la AMWAY...am si luat-o...30ron..el o spus ca o foloseste de vreo 10 ani...e un fel de senzodine, nush daca sa il cred dar i-am dat crezare atunci...pana una alta acum folosesc pana la terminarea tubului sensodine whitening..mi-am luat periuta electrica si chiar vad diferenta ..am dintii mult mai albi...

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miha is asa amare, si necacioase, si fara gust de nu-ti pot spune..nu o sa mai cumpar niciodata si chiar ma gandeam sa le arunc [barfa] e bun raspunsu asta?[:D][:D][:D] apropo ca nu te-am intrebat ..ai reusit sa intri pe 4shared?poti sa faci si tu rubricutza cu numele tau si sa incarci niste poze cu tribul tau de indieni [pup]

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...