Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (182)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Yupiiiiii...sunt foarte happy, am dat jos 1.3 kg deci mai am 700 de gr si ajung la 55, greutatea de dinainte de Craciun [pk]. Si apoi musai pana la 52 mai ales ca vine primavara si mai dam jos din haine. Cred cu tarie ca scaderea se datoreaza sportului si mai ales patinajului. Aseara am transpirat cum nu o fac la 10 ore de pilates [:D] Miha, avem o partie mica si albastra pe Feleac dar numai buna pt incepatori. Ieri am fost a doua oara si ma bucur ca ii place [:)]. Face progrese mici dar face. La Arieseni vrem peste doua saptamani sau peste trei, depinde cum gasim cazare. Dar e scumpa rau viata la munte in Romania [bang]. Brandu, nu am inteles care pasta ti-a albit dintii, cea Sensodine sau cea de la Amway? As incerca si eu. Dana, orice reteta de wafe gasesti o poti monticiza partial. Le faci cu faina integrala, smantana si o lingurita mica de fructoza, pt ca oricum pui peste ele ceva dulce. Pe azi am ciorba de ardei umpluti, pe maine fac curry de fasole. Miercuri e ziua lui Stefi la un loc de joaca deci vom manca pizza [:I]. Si uite asa e aproape gata saptamana. O zi buna va doresc doamnelor si domnisoarelor [pup][pup][pup] [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

va puppppp montigirls [pup][pup][pup] Sa va spun ..... am facut waffe ieri [asia].... trei feluri : primul fel am combinat asa: tarate de ovaz, iaurt degresat si albus de ou ..... au iesit tare, tare bune si pentru baieti am combinat asa: ou, faina de migdale, putina faina integrala, iaurt, putina fructoza si vanilie si am facut si cateva sarate cu tarate de ovaz, branza dulce degresata, marar, sare ..... toate fff bune asaeara am fost la o prietena si-am mancat pasta de naut cu tahina si usturoi (nu-mi vine cum ii spune) o salata tabouleh cred ca ii spune cu bulgur, rosii, patrunjel mult, ceapa rosie .... si ceva orez cumva fiert si apoi prajit cu condiment ceva cu t ..... ioii, uituca mai sunt ... interesante mancarici .... nu prea dietetice dar nah , nu am mancat mult [alcool] brandusik spor si bafta la slabit :) e lucru mare ca nu te-ai ingrasat de sarbatori ca si mine .... eu inca nu am ajuns la 64 de dinainte de sarbatori din pacate ..... [bibe] daaaa, eu le-am facut cu tarate de ovaz cum am spus mai sus fara fructoza si au fost bune si fara sa pun dulce pe ele ... mi-au placut si asa fara gust si cele sarate cu marar au fost bune .... puisorule sa va fie de bine schiatul si felicitari pentru cat ai dat jos ... cu siguranta sportul isi spune cuvantul [pk][pk] somleac waffele din magazine sunt un amalgam de euri , efectiv te doare stomacul de la ele cat sunt de dulci si pline de toate cele .... andrei ma tot innebunea sa-i cumpar .... si eu nu si nu .... si acuma fiind la lidl aparatul nu m-a slabit cu rugamintile si-am cedat ca m-am gandit ca ii fac eu si macar stiu ce pun in ele si-si face si el pofta [asia] andanii [flo][hia][hia] 2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau, frumoaselor! O [cafea] de pranz? merge? Sunt cam nedormita si ma doare capul, asa ca probabil azi o sa bag la cafele non stop. Meniul de azi: MD: doua gogosele mici (wow, ce bune au fost!!), 250 ml kefir (saru-mana, puisorule, sa-ti dea D-zeu sanatate , ca nu stiu ce ma faceam daca n-aveam alga de la tine) si o felie de paine vitastar P: am la pachet broccoli fiert cu gouda rasa + chiftelute de cocos conforme (la cuptor) G: fructe C: kefir Brindusik, pacat ca ti-a plecat chinezoaica, stiu ca e rau cand n-ai pe nimeni apropiat in preajma[q] Ninha, mami lu' Mirci si Matei Don't ever get used to the world around you.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va pup! raportez si eu 61.7 dimineata, cu pijama pe mine [:D]. am avut ceva emotii, ca ieri m-am infipt ca un porcolete in niste cartofi prajiti gasiti la mama pe masa si in 2 felii de pizza, facuta de mama [:I]. Asta e, ii multumesc lui nea Monti ca nu m-a vazut. [:D] mami de alexutza (10.04.2003)[zana]si [bonjovi] Teodor Mihai (10.04.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ariel esti o [ispita] bv bv ai dat jos ff mult..cred ca de la cheesecake ti se trage slabitul[pup] eu azi: Md: lapte cu fulgi, o nectarina G: lapte cu nes P: ored cu sos (rosii , busuoic si usturoi) G: lapte cu nes, para, c: icre cu wasa azi vroiam sa ma duc la sala...planurile mi-au fost dejucate de faptul ca dimi ninsoare...mocirla...deci..fara chef sa ma duc acolo..si mai ales sa merg in plus prin zapada[q][q]..dar macar am o reusita si anume ca nu am mancat nik dulce

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Ariel, bravo Brindu.[flo][flo][flo][flo] Eu cred ca maxim la o stagnare ma pot astepta, daca nu un porc cat mine de mare. Sunt o NESIMTITA. Ilinca e praf, vomita intr-una de azi dimineatza si scaune apoase fara numar.[bang] Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele, si eu sunt happy ca deja se vede schimbarea( nu va spun inca kg, dar sa stiti ca hainele nu mai stau pe burta![:D]) Meniul meu de ieri: MD: iaurt 0.1% fulgi de ovaz seminte de in( m-a inspirat Dana) G: 2 mere mici P: pulpa de curcan pe gratar( ala cu carbuni[:D])+ o cutiuta branza cu smantana G: ceai C: ciorba de legume+ 1 feliuta mica tort. Ieri baiatul meu a facut 4 ani!!! a fost sarbatorit la gradinita.. a avut animator, iar seara la culcare mi-a spus: "mami te iubesc si-ti multumesc ca azi am fost tare fericit!!![q] Bineinteles ca a sarit si bubulina" mami si eu ma iubec!!!"( inca nu face diferente la pronume- daca scapa putin pipi pe ea: am facut pipi pe tine....) Oricum multumesc lui Dumnezeu ca-i am! Ani Stefi si Stefan sunt nascuti in ianuarie... si amandoi varsator... ce coincidenta.. Va pupicesc, merg sa pregatesc pachetele... [mamica] de STEFAN -21.01.2009 si ELENA -15.12.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...