Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (182)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

meniul meu azi Md: paine integrala cu brinza(nu era zero) G: lapte cu nes, 1 clementina, 10 fistic P: omleta cu ceapa, telema si sunca de praga cu ceva castravete murat G: para, ceai verde C: orez cu sos(nush ce am da simt nev sa mananc orez)

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna [flo] Somleac, "La Multi Ani" fericiti!!! Lori, imi pare rau de vestile proaste! Stiu, stiu nu am mai intrat [:I] dar sunt ff ocupata, incerc sa ma tin cat pot de Monti, insa mai bag in gura prostii. Colegele mele tot aduc ciocolati si bombonele si deverse, asa ca mai bag in bura si imi dau seama dupa [:)] In mare meniul este cam nimic la Md, o salata cu branza la P si la cina iau ceva cat de cat Monti. Am reinceput sportul, adica de 3 ori pe sapt cate o ora, mai mult nu am timp, dar deja e bine. Nu cred ca o sa am pierdere mare luna asta[q], sper sa dau jos kg luate de sarbatori. Va pup [pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor si multe multumiri pentru cuvintele calde. M-au facut sa ma simt mai bine. Maine am liber si plec cateva zile la sora mea, asa ca n-o sa mai fiu pe internet. Scriu meniul de azi, cel de ieri a fost cam dat peste cap de toata povestea... MD: cateva bucatele de mozarela. G: 2 trufe de ciocolata conforme (peste 70% cacao) P: scoici si o salata mica de varza cruda C: cred c-am sa fac varza cu legume. Va imbratisez si va urez un weekend fericit.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Ani, pt Stefi! azi am rezistat eroic tentatiilor. Este ziua mamei mele si a pregatit iar "bunaciuni", insa am inchis ochii si m-am facut ca nu le vad. M-a motivat si cantarul meu, care dimineata era iar prietenos si imi arata 61.5. Pur si simplu nu pot sa nu ma cantaresc zilnic, am senzatia ca asa controlez mai bine situatia si daca se intampla sa calc pe alaturi, pot corecta a 2 a zi. Va pup si fug la treburi, am o gramada pe cap si sunt asa...intr-o faza de nevorbire... mami de alexutza (10.04.2003)[zana]si [bonjovi] Teodor Mihai (10.04.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, e loc si pt mine in grupul vostru ? Daca DA, eu plec de la datele: varsta: 40 ani inaltime: 180 cm greutate initiala 01.01.2013: 120 kg, tip somatic: endomorf greutate dorita: pentru inceput undeva in 2 cifre, ulterior mai vedem ... greutate azi 118.2 kg cam ce info mai trebuie ca sa fiu acceptat in "club" ? saru'mana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, Big Boy! Why not? tocmai era sa zic "wow, ce inalta esti!" cand m-am prins ca esti baiat[:D] Numai sa nu te superi daca iti dam floricele pe aici, ca asa e obiceiul casei. Poftiti la o [cafea]? Sa vedem meniul de ieri: MD: 4 rosii cherry, doua felii de telina (radacina), o felie de vitastar P: humus cu vita la rotisor, si salata de patrunjel cu ceapa C: cativa biscuiti cu ciocolata Va [pup][pup][pup] si [flo][flo][flo] O zi frumoasa!!! Ninha, mami lu' Mirci si Matei Don't ever get used to the world around you.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ariel felicitari ca ai rezistat tentatiilor ... si eu am inceput sa fiu toata ziua top top pe cantar ... trebuie sa ma dezobisnuies iar de acest obicei prost , zic eu [q] fetelor vine we dul .... doua zile libere, odihna .... doamne, mi-e un somn de nu-mi gasesc energia [alcool] meniul de ieri : md. tarate de ovaz, seminte de in, iaurt g. ricota pr. salata boeuf cu legume fierte si carnita de vitel o maioneza facuta din galbenus fiert, mustar si iaurt g. tot putina salata ci. salata din rosie, ardei,castravete, branza telemea, o lingura ton, ceapa rosie big boy bine ai venit printre noi ... nu ai nevoie de nici o alta informatie ca sa poti sa ni te alaturi [asia] .... ai nevoie doar de vointa multa, ambitie si cat se poate de multa rabdare pentru ca [olala] ... cu acest regim nu se slabeste rapid ... dar sigur [:D][pk] puisorule La multi ani , sa-ti traiasca printesa sanatoasa si sa va aduca numai bucurii [pup] ce ai papat bun la party ??? lorelei zile placute cu sora ta , pupppp [pup][olala] child ma gandeam eu ca esti profesoara [:I][asia] cge ... ce scurta esti ... nu ne mai iubesti??? carmen cum esti ??? nu ne mai pove nimic ???? gena e foarte bine ca te tii de sport dar lasa-le pe colege sa se ingrase , tu vezi-ti de drumul tau [pup] ninha te pup [pup] brandusik esti ocupata rau ???? sau esti suparata pe noi ??? andanii [flo][hia][hia] 2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...