Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zalauancele!!!! (11)


Recommended Posts

Ioana draga, si mie imi pare bine ca in sfarsit ne-am cunoscut. Cat despre impresii, le asteptai prea devreme. Cine vroiai sa scrie daca abia acum am ajuns acasa? [:D] adica eu, Adriana si Mihaela doar de 10-15 minute ne-am despartit. Mai vb maine, noapte buna, va pup. [url="http://photos.yahoo.com/for2nity"]eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
salutare forumiste!!!!!!!!! sunteti rele.si-s suparata.nu veniti la raport.mi-e o ciuda[q][q] ca nu am putut sta mai mult cu voi.mai da nu-i bai ca nu am dat gumitza asa ca musai urgent sa mai punem de-o intalneala. adriana io nu te-am intrebat cu cine ai lasat fetele.mai da ce buna a fost cafelutzza.[pup].auzi unde e prajitura de care vb? oare e cea facuta de Timisoara? hai ca-s pofticioasa si vreau sa stiu. elutza ce discoteca?mai da pe bune ca ai slabit. elvira si manca-i pizza fara mine? si cum ati impartit-o? in mod egal? mihaela poate ajungi si weec viitor la zalau ca sa pot sta si eu cu voi la barfa.nu de alta da vreau sa ma mai laud si eu[:D]. PS mai azi ati scapat de fumurile mele , dar tura viitoare nu va iert,bag la dublu. va tzuc......... Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai da pana la ce ora ati stat la povesti? din ce a postat ioana am inteles ca a fost ok totul. sa-mi faceti un rezumat al intalnelii va rog. Paula scuze , dar era la incarcat telefonul.sa ai distractie placuta la nunta. va tzuc da mai vin......... Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am intrat sa va urez NOAPTE BUNA si sa va spun ca m-am simtit foarte bine asta seara si de-abia astept urmatoarea intalnire ... mihaita a fost tare cumintel s-a bucurat de compania lui tata-sau ... l-am gasit la el in brate la calculator povesteau pe skypie cu nepotul din cj, ii tot spunea si el "ba" ...cand m-a vazut a intins bratele spre mine sa-l iau dar cand l-am luat a plans, fie ma certa ca am lipsit, fie mai dorea la tata-sau ... stiu si eu ce-o fi fost in mintea lui ... i-am dat sa pape si apoi s-a lipit de mine si a adormit ... acum voi merge sa dorm si eu ... mai vb maine [mamica] Mihaiela si [comoara][url="http://www.babiesonline.com/babies/m/mihaita"]Mihaita[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

' neatza !!! Sa incep si eu prin a va spune ca a fost perfecta intalnirea si ca ..... mai vrrreeeeeeaaaaaauuuuuuuuu ..... Chiar asa cum spunea si Elvira , noi 3 , adica eu , Elvira si Mihaela , am stat destul de tarziu , era trecut de ora 22 cand ne-am hotarat sa ne despartim . Deci va puteti da seama ca intr-adevar ne-a placut si ca ne-am simtit minunat . La Elvira intotdeauna a iesit bine intalneala . Paula nu a vrut nicicum sa adoarma , foarte greu am reusit sa o culc aseara . A tot plans si a tot marait . Peste noapte a avut n-spe treziri si intr-un final am mutat-o cu mine in pat sa doarma , dar tot avea cate un urlet de durere prin somn . Ce ziceti , oare sa desfac azi tarcul si sa vad daca reusesc sa o dezvat de el , sa doarma in pat ????? Ar fi bine , daca tot am inceput de azi-noapte cu dormitul langa mine ???? Andreea doarme la bunici , adica socrii , merge Luci dupa ea sa o duca la dans . Azi s-a anuntat ploaie asa ca vom incerca sa facem ceva ca sa nu ne plictisim " in masa " prin casa .... Bianca cum sunt baietziii ??? Vezi ca puteai sa mai ramai si cu noi inca 1 ora !!!!????? Doar se descurca ei si fara tine !!!! Asta e .... lasa ca data viitoare incercam sa facem in asa fel incat sa fie libera toata lumea , adica sa nu aiba cine stie ce " evenimente " !!! Paula si Claudia imi pare tare rau ca nu ati reusit sa veniti la intalnire si ca nici de data asta nu ne-am cunoscut , dar sper ca intr-o zi , totusi , ne vom cunoaste . Pupici ... mai vin sa vad impresiile ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bianca iti raspund eu la intrebari . Deci , Mihaela a impartit pizza cu Sandana , care a aparut mai tarziu la intalnire , facandu-ne o surpriza . Fetele au ramas cu sotzul , dar pe Andreea a dus-o la socri , iar Paula a ramas cu vecina cam 1/2 ora pana a ajuns inapoi acasa . Despre cat de mult am stat la intalnire am scris in mesajul anterior . Claudia a plecat prima cam pe la ora , nu mai retizn exact cat era ceasul , apoi au plecat Elutza si Ioana , cred ca era vreo 21 si ceva ceasul , iar noi ultimele 3 , ai citit , nu ... ca de obicei batem recordul la stat la povesti ....da mie imi place tare mult cu voi si de aceea mai vvvrrrreeeeaaaauuuuu ..... Legat de fumuri , nu te necaji ca te-au inlocuit cu succes Claudia si Elvira , care ne-a surprins pe toate ( Elvira ) cu tzighi ca nu a spus nimik ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,imi pare tare rau ca nu am ajuns la intalnire.Se pare ca v-ati distrat de minune.Regret ca nu am reusit nici de data asta sa ne cunoastem. Adriana iti trimit acum adresa mea . Am fost vineri la Gradina Botanica si intr-adevar e superb.Sunt deschise si serele pana la 19, asa ca am reusit sa vedem aproape tot. La tara a fost OK ,Rebeca a stat toata ziua pe-afara,a fost lumea ei. Azi daca e timp frumos vrem sa mergem la padure. Sa aveti o duminica placuta. Claudia si Rebeca (29 iunie) [url="http://community.webshots.com/user/adimitrasca"]poze Rebeca[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudia m-am uitat acum la pozele noi cu Rebeca , e o dulceatza ... dar chiar nu retin sa va fi vazut pe platou sau prin orash . M-ar interesa de unde ai cumparat acele dulapioare alb cu roz ? Ca eu in orash nu am vazut numai pe maro sau crem si m-ar tenta si pe mine unul de genul .... ca deja iar nu mai ne incap hainele prin dulapuri . He he ... asa-i ca v-am facut curioase si intrati rpd rpd sa vedeti despre ce dulapioare vorbesc ???? Vizionare placuta la poze ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...