Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zalauancele!!!! (11)


Recommended Posts

salutare cafengiste!!!!!!!!! adriana[pup][pup].merci de ca mi-ai facut un rezumat al intalnirii.mai, baietii se descurca fara mine , dar imi era un dor de micu .sa-l vezi cum s-a bucurat cand m-a vazut. deci sandana e omul surprizelor.bag sama ca ieri a pove tot ce vroiai sa ne scri pe forum .mai da ma bucur ca ne citesti , desi eu as vrea sa ne scri macar un rand pe zi. elvira ce am inteles eu? sau is blonda si nu citesc bine? te-ai apucat sa-ti dai fumuri? sau m-ai inlocuit pe mine? mai, sper ca nu te-ai apucat de fumat? mihaela deci cand mai vi la zalau? ioana ce facea luca pe cand ai ajuns acasa? cum s-a descurcat colegu cu puiutzul? elutza ce faci ? cum a dormit mihaitza? claudia[pup][pup]. va tzuc si mai vin.......... Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
salutare!!!!!!!! adriana pe bune ca m-ai facut curioasa si am intrat sa vad si eu pozele.iar iti faci modificari [:D]?auzi de unde ti-ai cumparat pantalonii aia de ieri? claudia cand mai pui poze noi anunta-ne.da chiar sunt frumoase etajerele cu sertarase.si rebeca e tare dragutza.[pup][pup]. va tzuc si mai vin....... Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bianca pai poti sa ne invidiezi draga , ca tare bine ne-am simtit . La Elvira ne-am facut veacul pana era ora 22 trecute fix , vorba lui Caragiale . Pantalonii i-am cumparat de la Cros's sunt bumbac 90 si ceva la suta , mi-e lene sa ma ridic acum sa ma uit pe eticheta . pentru voi astea cu trup de fotomodel sunt si alte nunate si modele . Poti incerca la magazinul de langa fostul Bar-Bulevard. Cat despre fumurile lui Elvira o las pe ea sa-ti povesteasca cum sta treaba .... Mai pove ... ma duc la paula ca urla in camera , am pus-o la nani si nu vrea nicicum sa doarma ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana dulapioarele roz le-am luat de la UzCasnic ,dar acum aproape 2 ani ,dupa ce s-a nascut Rebeca,nu stiu acum ce culori sunt. Am vazut pozele ,sunt superbe.Paula si Andreea sun doua fetite foarte frumoase. Adriana aici in Zalau ati fost la masinute?Oare mai sunt aici? Am mai pus cateva poze,dar nu va stiu adresele de e-mail ,sa le puteti vedea Plecarea la padure am anulat-o ,deoarece e schimbatoare vremea asta si Rebeca e un pic racita. Claudia si Rebeca (29 iunie) [url="http://community.webshots.com/user/adimitrasca"]poze Rebeca[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata... Mai povestitoarelor, eu m-am prins ca mai stai la intilnire, inca d cind am vazut ca nu reportati nimic pe forum...Dar imi era ciuda pe voi[:D], si eram invidioasa ca aveti copii mari care pot adormi si fara voi...Nu-i nimic, lasa ca o sa creasca si piticul meu, si apoi va vad... Luca-Mihnea doarme acum ,dar cumse trezeste, plecam, undeva...nu stiu unde,dar iesim din casa Va mai vitez pe seara pupici IOANA si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/calin_popa2004/my_photos"]Luca-Mihnea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Heeeeeyyyyyy fetelor .... eram pe pagina 2 .... Paula e tot maraita si agitata , Andreea merge afara cu tata-sau pe platou , cu rolele. Noi nu cred sa mai iesim azi , vad ca sufla vantul . Merg sa incerc sa o mai culc o data pe paula . mai vin ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor!!!!!! claudia au plecat masinutzele din zalau.mai, musai sa ne intalnim ca vreau sa te intreb ceva. ioana daca tu esti invidioasa ca au mai ramas fetele la povesti eu ce sa spun.mor de ciuda ca nu am mai putut sta. noi am fost afara , dar matei acum doarme si dupa cum vad eu ca e vremea cred ca , dupa trezirea lui ne plimbam cu masina. elvira , elutza dormiti? sunteti obosite de ieri? va tzuc si mai vin.......... Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...