Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zalauancele!!!! (11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
am venit putin mai repede de afara ca ne-am intalnit cu socru si pe mihaita l-am lasat cu el ... asa ca profit ca sunt singura sa va scriu ... fetelor am dormit pentru a treia oara o noapte intreaga in ultimele aproape 10 luni [bis][bis][bis] suntem bine, cu mancarea cand-cum ... cu toanele si cu urlatul tot asa ... mai multe va pove la intalnire mihaela noroc cu tine ca vii la zalau, asa ne mai mobilizam si noi [pup] elvira sa inteleg c aprintesa ta l-a placut pe puiul meu din moment ce a venit la el si i-a adus si o jucarie [:D][:D][:D] bianca ce-ti face nadravanul? cum sta cu palmele? ioana claudia unde sunteti? adriana ma bucur ca fetele sunt mai bine, poate reusesti sa ne pui pozele de la gradina [pup] paula cum stai cu emotiile? [pup] [mamica] Mihaiela si [comoara][url="http://www.babiesonline.com/babies/m/mihaita"]Mihaita[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!!!!!!!! elutza matei inca doarme si eu is sefa la butoane.ca nu pot face nimic.apa nu curge asa ca butonez.deja am emotii cu matei.mi-e " teama' sa-l scot intre oamenei .cine stie ce ma asteapta.faza e ca am o vecina cu un catel , pe care matei il tot loveste cu picioru.degeaba povestesc eu cu el se uita fix la mine de zici ca intelege si cum vede catelu cum la el si -i trage una.si intelege tot golanelu , dar cam face ce vrea.e un incapatanat. mihaela musai a fi sa vi la 2 sapt la zalau , ca uite asa punem si noi de-o intalneala. gata ca-l aud pe praslea .bine ca s-a trezit .fug sa-i dau papica si iesim afara.vb mai tarziu. va tzuc si mai vin................ PS sper ca vom fi tot pe prima pagina.hai elutza ca ramai sefa la butoane[:D]. Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,sunt prezenta si eu la apel,nu ma puneti absenta. Am dormit la mama azi noapte ,iar de dimineata de la 8:30 am fost afara pana pe la 12. Nu pot sa promit nimic in legatura cu intalnirea,deoarece nu stiu exact ce vom face la sf. de saptamana.Sper sa vin,ca as vrea tare mult sa ne cunoastem. Pana la urma am gasit bona care sa aiba grija de Rebeca ,cel putin pana in toamna.In august e inchisa cresa si nu prea aveam sansa sa gasim pe cineva care sa stea cu Rebeca . Va pup ca mergem la somn. Claudia si Rebeca (29 iunie) [url="http://community.webshots.com/user/adimitrasca"]poze Rebeca[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela mersi pt sfat,sa nu stresez fata cu olita,de 3 dimineti am lasat-o doar cu pantaloni ,fara chilotei si cand simte ca se uda un pun pic pe picioare vine repede la mine si spune "mami pipi".Sper sa reusim incet incet sa renuntam la pampers . Claudia si Rebeca (29 iunie) [url="http://community.webshots.com/user/adimitrasca"]poze Rebeca[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...