Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati 2011 (38)


Recommended Posts

Hello,

 

Am pus copilul la somn...acum o ora si inca triluie in patut[bang], nu cred sa mai adoarma ca a dormit 12 h azi noapte.Am luat pauza de la cresa pana miercuri sa tratam streptococul. Azi il vizitam si pe nenea dermatologul..

 

Eu am lucrat in timpul facultatii din anul 2, iar din anul 3 am inceput meditatiile cu copiii si mi-a placut atat de mult ca ajunsesem la supraincarcare de plecam dimineata la 8 de acasa, meditatii acasa la copii-cursuri la universitate-iar meditatii-iar cursuri-iar meditatii pana seara la 10.Uite asa am ajuns la 46 kg[:D] dar nu conta, aveam banii mei, o multime de cunostiinte si-mi placea ce faceam. Si aveam si bursa de studiu[pk]

Mi-ar placea ca si copilului meu sa-i placa sa-si faca banutii lui si cred ca slujbe de vara din adolescenta(ceva in genu cum au americanii prin filme) nu ar fi chiar asa o tortura[:D]

 

Ailed, sanatate si daca scartaie ceva musai la doctor[pup]

 

Ma duc la dush pana se face Alex ca doarme[:D]

 

O zi faina tuturor

 

[mamica] fericita de [bibe] Alexandru (11.04.2011)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da imi place si mie suba. Chiar maine am sa fac, e ziua surioarei mele si ii fac tort si suba, sa o mai ajut cu masa.

A meu cum e din R. Moldova, este ceva foarte obisnuit sa facem salate din astea.

 

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011id="size3">id="red">

[gravi]31 saptamani+ AMR 9 sid="red">[fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anda[pup], multam de grija!

a mea e maraita , papa putin si des, vrea in brate....s[pup]-a culcat in patul mare... imi e frica ca-i dau maselele de 2 ani si sis ca se vedea gingia alba[bang], of saraca...

felicitas pai vrem si noi retete de la alt tau de acasa ca sunt renumiti la bunataturi.... eu stiu de un vin rosu-negru buun si de bomboane cu nuci caramelizate[pofta]

 

mami de fete frumoase:

 

MARIA si ANDRA id="blue"> si de ingeras [ruga]

 

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helou gasca!!!

vad ca v-ati mai temperat...v-am dat subiect de discutie ati turuit si eu nici nu am apucat sa citesc[:I]...dar citesc eu[:)]...

off azi am shmotruit prin bucatarie..asa ma oftic ca fac totul pe portiuni..cand spal una ramane alta si tot asa ..nu imi place deloc cum se vede...azi imi propusesem sa fac mai multe sau chiar toata bucataria..dar nu am putut..m-am optit ca se udase rau si A pe maneci si burta....tot se balacise-n chiuveta[bang]

apropos voi cu ce produse spalati/degresati prin bucatarie..aragaz..gratarele lui...mobila...mie nu mai imi place cum arata nimic..parca s-a matuit..desi folosesc zic eu produse bune...majoritatea sano...dar cred ca si de la faptul ca uneori hota nu face fata si cum A e asistenta mea ,nu pot tine si geamul deschis/crapat..si cred ca acel abur le-a facut asa

 

 

off fug..mi-a venit huzbandul...am auzi poarta si l-am trimis si in marcket..iar tipa ca nu-l ajut[:D]

 

------------------------------------------------

de 2x fericita....Anna Theodora (07.03.11) si Andreea Stefania (14.12.99)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buuuna ziua,

 

Salutari si pupicei de la gravida. N-am citit in urma, acum, dupa ce scriu mesajul ma pun sa citesc. Raportez 36 sapt cuminte, nerabdare mare...O sa asteptam pana la 40s, daca incepe natural, natural continuam, daca trec de 40s, ceza. Om vedea ce-o fi...

 

[pup]si [flo] la toata lumea!!

 

Mami de [copil] Cristiid="blue"> (09.03.2011) si [gravi] cu [baietel] Andrei 36+

 

Everything happens for a reason!

Ce-ar spune copilul care ai fost despre adultul care esti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor

 

si eu am intrat sa va salut si sa va urez un week-end minunat si cu zapada[:D]

la noi este zapada pana la glezne, in unele locuri chiar mai mare si azi iesim cu saniuta[pk]

 

sunt cam obo, trebuie sa fac repede si mancarica si apoi pe la 13 iesim, acum este foarteee frig.

aseara a fost bine cu fetele. am fumat si vreo 3 paie[:I][:D] asa frumos ningea ieri, ti-era mai mare dragul sa te plimbi si sa mergi pe jos[olala]

 

spiridushaid="red"> ce putin mai ai, imediat scoate bebe mic nasucul afara. ma bucur ca esti relaxata si daca este sa fie natural este super[olala], ma bucur ca nu te sperie asta[pup]

 

felicitasid="red"> [pup] chiar uitasem sa-ti zic...cu vopsitul...si mie mi-ar place atat de mult sa revin la naturalul meu dar asa m-am obisnuit cu blondul asta incat o sa-mi fie sigur greu. dar trebuie sa ma obisnuiesc, nu mai vreau vopsea si chimicale in cap.

tu nu te-ai vopsit niciodata? nu mai stiu daca ai zis.

 

allyid="red"> un week-end linistit si frumos si voua[pup]

 

deeaid="red"> tu ai si ditamai casoiul[:D] cina v-a pus sa va faceti asa casa mare? cu uite ce greu faci treaba mai ales fara ajutor. nici nu apuci bine s afaci curat ca pana termini se face la loc. nu te mai apuca si tu de 10 treburi[:D] o sa vezi ca dupa ce o sa o dai pe Anna la gradi va fi altfel. tu lucrezi?[pup]

 

ailedid="red"> de unde stii care sunt maselele de 2 ani? eu habar n-am[:I][pup]

 

[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] toate fetele.

 

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

 

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria id="red"> (21.02.2011)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxyid="red">, ce frumos ca aveti zapada. Aici nici vorba...din contra,de 2-3 ori pe saptamana ploua. Super ca te-ai distrat cu fetele aseara...auzi tu la ea a tras si 3 paie[8D].

Noi doar ce ne-am intors de afara si sunt inghetata toata. Doamneeee ce ger cumplit...nu am rezistat mai mult de 1 ora iar Duracell plangea ca mai voia sa stea. Pe frigul asta nu etse nimeni pe strazi...si el voia joaca afara[alcool].

 

 


Eduard Andreiid="Book Antiqua">id="size3"> [copil] 02.04.2011id="Book Antiqua">id="size3">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pupici fetele!

roxy, maselutele care cresc pe la 2 ani jumate sunt asa dupa canini vin premolarii si dupa, urmatorul rand sunt maselutele de care vorbim..[pup]

ally, draga mea, sportivii adevarati se antreneaza pe orice vreme[pup]

 

mami de fete frumoase:

 

MARIA si ANDRA id="blue"> si de ingeras [ruga]

 

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

 

Vad ca toata lumea intra sa salute in fuga, la fel si eu [:D]

 

Suntem fara copilasi, ne-am trezit de voie, am trebaluit prin casa, acum fug la o baie luuunga [pk], cum visez de mult timp , apoi pe seara mergem in vizita la prieteni.

 

va pup dulce pe toate!!!![pup][pup][pup][pup]

 

Cozonacelul meu, Cristian Andrei

Buburuza mea, Catalina Ioana

 

Mada, mami fericita si implinita de [bonjovi]Cristian Andrei - 29.12.2008 si [zana] Catalina Ioana - 15.02.2011

 

Poze

 

---------------------------------------------

Ceea ce nu te doboara , te intareste!

 

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...