Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

risatarun


nikkei

Recommended Posts

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui nikkei
Dragilor, are cineva sau poate face rost de Risatarun fur kinder? Am mare nevoie pt. Stefi! Pupici si sanatate multa puiutilor!
te pot ajuta eu, dar am nevoie de reteta. in trecut am luat ptr cineva din Romania, a costat din cate imi amintesc 125 euro patru cutii. sigur nu mai stiu, trebuie sa intreb la farmacie. si sa caut pe cineva care vine in Ro, sau trimit printr-o firma care livreaza pachetul acasa la tine. astept detalii.
Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult Kari! Voi merge zilele astea la neuropsihiatra s-o rog sa0mi elibereze o reteta. Imediat ce o voi obtine iti dau PM si o voi scana sa ti-o trimit pe e-mail. E bine asa? Noi locuim in Bucuresti, deci daca auzi pe cineva ca vine in Buc. e ok, daca nu vedem cum procedam. Am nevoie pt.ca Stefi a trecut deja la inmultiri (e clasa a treia) si provocarea e destul de mare. Multa sanatate si multi pupici![flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...