Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV-MAMA SUROGAT


Recommended Posts

Danylini, Violetapo, multumesc ca ati povestit experientele voastre si tie, Sandy ca ai deschis acest subiect ! Ma ajuta mult sa stiu ca mai am o speranta ca nu s-a terminat totul..... Cand am iesit din spital eram foarte dezamagita si cred ca faptul ca am gasit postarile de pe forumul asta m-a ajutat sa nu fac depresie.Multumesc ! 

Danylini, pe masura ce mai am neclaritati, cand timpul iti permite, poate imi raspunzi si ma luminezi.M-ai lamurit cu procedura monitorizarii. Ma gandeam eu ca nu au cum sa te tina atata timp la ei la clinica pana cand iti recolteaza ovocitele... 

Va pup !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 382
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor va pup! [flo2]

 

Dalela intreaba ce crezi tu si sigur cineva te va ajuta cu un raspuns. [flo2]

 

Violeta, Dany [flo2] va voi trece pe eprima pagina. Am scris admin sa ma ajute sa pot din nou sa editez prima pagina dar nu mi-a raspuns inca. Sper ca voi primi un semnal zilele astea. daca nu mai incerc.

 

Va pup pe toate! [floare3]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, fete luptatoare !

SANDY, ma bucur din suflet pentru tine ! Doamne, prin cite ai mai trecut pina sa ajungi aici ! Intru destul de rar pe forum, dar citesc tot din urma si ma bucur pentru fiecare reusita.

La noi au intervenit niste probleme de ordin financiar si am renuntat la programul cu Kievul si ne redirectionam spre adoptie.Incepe alt drum, insa sper ca macar aici vom avea noroc.

Va tin pumnii la toate ! Pupici !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor! [hia]

 

Raisa bafta multa si sa aveti la anul un bebe acasa! [flo2]

 

Eu reusita o consider pe aceea in care ma vad cu unul sau 2 bebei acasa la amine! Pana atunci restul sunt iluzii si vise frumoase cu sanse de a deveni realitate la anul in aprilie-mai! Sa dea DD [flo2]

 

Va pup pe toate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, eu sunt mai noua, am scris un pic la FIV Chisinau.

Vreau sa va spun ca va respect si va apreciez foarte mult pentru curaj, perseverenta , omenie si sustinere reciproca !   Ce am simtit citind postarile vostre ( citesc la babute, la donate si aici ) nu prea am trait pana acum ca senzatii..  Imi dau lacrimile, apoi zambesc cand vad o veste buna , fac ochii mari cand vad curaj ... Imi sunteti cumva si o lectie de viata , cand vad prin cate treceti nu indraznesc sa ma plang .. Bravo , sunteti super - gagici si va doresc sa fiti si super- mamici !

Sandy , tot respectul pentru ceea ce faci si pentru modul cum sustii pe fiecare cu un sfat si o vorba buna . Sa dea Domnul sa fie bine cu tot ceea ce iti doresti si sa ne molipsim cat mai multe de rochita rosie ! :) Eu visez la momentul cand o sa-mi pot pune si eu una :)

Va pup pe toate si va doresc bebei sanatosi !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fete dragi!

 

Bemi iti doresc din suflet bafta multa orice vei face pentru a-ti atinge visul! Asa suntem noi cand sus, cand jos, apoi ne ridicam din nou si incercam din nou si in final va fi cu reusita pentru toata lumea!

 

Si eu doresc tuturor celor care scriu aici sa poarte rochitele rosii sau galbene ca si alea sunt frumoase! Eu doar m-am indragostit de cea rosie de cand am intrat prima data pe forum!

 

Va pup pe toate si va doresc o saptamana minunata!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

 

va anunt ca datorita ajutorului Andei08 [flo2]  s-au facut modificarile la prima pagina!

 

Anda multumim!

 

Daca mai sunt fete care doresc sa fie trecute pe prima pagina la aspirante va rog mult sa ne spuneti si cum anume vreti sa fiti trecute.

 

Dany, Violeta nu mi-am permis sa trec date mai personale de atat; spuneti voi daca doriti sa fiti altfel trecute!

 

Va doresc o seara frumoasa!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

sunt la Kiev, astazi am vazut copilasii nostri la ecografie, nu va inchipuiti cite emotii am, am plins de bucurie vreo jumatate de ora si sotului ii apareau tot lacrimi dar le ascundea ca un barbat [:)]  Mama surogat este o domnisoara simpatica si amabila mia placut mult, chiar a primit si un cadou de la noi. [flo2] Acum stam la hotel si suntem in asa o stare sufleteasca ca nici nu stim ce sa facem, unde sa plecam. Cred ca putin mai tirziu vom pleca la un restaurant ca sa sarbatorim putin ziua in care am facut cunostinta cu copilasii nostri mult asteptati!!!! Suntem multumiti intregii Ucraine, clinicii Biotexcom care mi-a dat viata noua plina de bucurii!!! Si dragele mele va doresc tuturor implinirea dorintei cele mai mare de a fi parinti (mama si tata).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...