Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Vaginita in sarcina


Memoc

Recommended Posts

Buna ziua! Sunt in 10 saptamani de sarcina si ma intereseaza cat de periculoasa e vaginita pt fat daca nu e tratata la timp. Traiesc in Londra, iar pana acum nu m au chemat la niciun consult niciun test nimic mi au spus ca o sa ma sune de la maternitate p undeva prin saptamana 11 de sarcina. Intre timp acum 2 saptamani m an dus irgent in tara sa vad un ginecolog macar sa imi zica daca e ol sarcina pt linistea mea. De aici stiu si de vaginita ca am plus ca e f suparatoare. In tara doctorul mi a dat tantum rosa pt 4 zile si utrogestan pt vre o 10 zile si pt sot metronidazol. Am facut tratamentul dar ieri incepusem sa simt iar simptomele, plus nu exclud nici o infectie urinara pt ca urina imi e mai galbena ca de obicei plus am dureri d burta jos care se lasa pe picioare si bazin. Nu stiu c sa mai fac, pana acum sistemul in Uk e varza,voi mai deschide un topic poate sint mamici c au nascut in uk sa mi spuna cum a fost. Mersi mult
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...