Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cat ati asteptat?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 271
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • 3 weeks later...

intrebare!

spunea cineva mai sus faptul ca...dupa ce primesti atestatul, este nevoie sa astepti sa apari pe listele lor. Adica? Ce inseamna asta? Eu am crezut ca in momentul in care ai primit atestatul....am crezut ca de-a doua zi...te poate suna oricand!!!

 

 

Asteptare placuta si plina de rabdare la toate fetele! Va citesc pe toate cu mare interes! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Buna fetelor!Am reusit sa depun si eu dosarul.Am si eu o intrebare.....printre voi are careva caine in casa???Imi spunea cineva din afara sistemului ca nu trebuie sa ai animale de companie,,,,,stiti ceva de genu????ce intreaba m'ai exact ,se duc la vecini????

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu e nici o problema daca ai un animalut in casa. psihologii recomanda ca un copil sa creasca in compania unui catelus/pisicuta.

Nu....nu se duc la vecini, stai linistita. Acum traim alte vremuri.....vecinii sunt doar vecini, pe care eu personal nici nu-i cunosc si nici nu sufar dupa asta.

Felicitari!!! maine - poimaine ai atestatul! Bucura-te de perioada asta! Vei avea o gramada de emotii si de trairi intense, pe masura iubirii tale ptr. bebe ce iti e predestinat de la Doamne- Doamne!

Cu fiecare zi care va trece, vei fi mai aproape de sufletelul tau drag. Daca privesti un pic in viitor.....vei vedea o familie marita cu un puiut care alearga vesel prin casa. Ai rabdare.....vei ajunge si la acel moment.

[flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am recitit mesajele de mai sus si se pare ca timpul de asteptare nu este asa de mare cum credeam.

de fapt cred ca.....iar depinde de DD. nu exista o regula, nu exista nimic.

Pur si simplu depinde de momentul in care e sa se intample.

la cele care l-au cunoscut pe bebe la cateva luni dupa atestare este......minunat!

mi-as dori tare mult sa-l am pe bebe 2 acasa pana de Craciun!

si voua va doresc la fel! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat si eu, dupa 8 luni de la atestare mi-au spus ca de acum e posibil sa aparem pe liste. Si intre timp fac actele pentru reatestare, voi duce dosarul la inceputul lui august dupa ce venim din concediu. Si noi am sperat sa fim trei in acest concediu, dar nu...

Poate vom reusi pana la Craciun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...