Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Juniori de Iulie - August 2004 * (109)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neazta! Cred ca sufar de somnolenta in faza acuta, m-am culcat la 9, m-am trezit la 5.30, mi-e somn de moooor....

 

Ioana, bun venit in club, m-am ales si eu cu un avertisment verbal saptamana trecuta, doar pentru ca am indraznit sa intreb ceva :)

 

Va doresc o zi frumoasa, sper ca ati primit flori si inimioare [olala]

 

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mneatza ... si aici ploua si e cah ... evident fi`mea a mers in fusta, ca deh, e sarbatoare :D

Rox, te inteleg, eu fac foarte urat la de`astea, chiar daca sunt rarisime si se refera la spalatul pe moaca / maini ... grrr, dar turb.

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2]

U R G E N T: I n i m i o a r a l u i Aid="blue">Lid="purple">Eid="maroon">Xid="blue">id="red"> [flo]

Si micuta O L I V I Aid="teal"> are nevoie de noi ... acum [floare3]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Alice, multumesc. Eu vreau 0 cafea mai dulce :)))

 

Daria, ce sarbatoare e?!

 

Roxana, cred ca minciuna ma supara mai tare ca orice. Si nu spun fetele niciodata tot decat daca scot cu clestele [:-@]

 

Am aflat ca numai livada are nevoie de 190 ml de gard (nu ma uitasem cu atentie la masuratori [:D][:D]). Eu am calculit costul gardului la aproximativ 200 de milioane. Asta pentru ca e gard de livada. In curtea din fatza in care o sa fie casa e alta poveste. Acolo o sa ne apuce iar plansul. Probabil tot vreo 200 de milioane si ala.

Stiti vorba aia, noroc ca nu-i am, am scapat de-o grija![:D][:D][:D]

 

O zi excelenta sa avem!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

14 februarie [:D] maaare sarbatoare [:-@][8D]

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2]

U R G E N T: I n i m i o a r a l u i Aid="blue">Lid="purple">Eid="maroon">Xid="blue">id="red"> [flo]

Si micuta O L I V I Aid="teal"> are nevoie de noi ... acum [floare3]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristale sa stii ca tocmai ieri vorbeam cu un coleg care are si el curte mare si livada si din pacate mi-a spus ca din orice a facut gardul, l-au furat. Au furat stalpii de gard cu tot cu butucii de beton in care erau infipti, ca de' mergeau bine la fier vechi. Asa ca vezi din ce-l faci sa nu il fure daca nu stati acolo de permanenta. El sta in casa aia si are livada/pasunea lipita de curte, in spatele casei cumva, deci teoretic ar fi supraveghere zilnica, dar totusi, partea din spate a gardului (ultima latura) dispare mereu. A ajuns la concluzia ca trebuie sa planteze salcami, din aia cu tzepi mari si sa faca un gard viu de salcami.

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:))) Na ca uitai de Valentin asta! Ptiu!

 

Andries, eu zic ca-s ferita, gardul este intre mine si vecini si ar trebui sa treaca sau prin curtile lor sau prin cimitir (aici la noi cimitirul e in buricul targului, sa nu fie lung ultimul drum al omului [:I]). Cre' ca le-o fi frica sa nu-i trazneasca![:I]

Acu', daca era de furat cred ca luat tot pana acum, ca-n casa aia veche nu mai sta nimeni de 1 an iar casa noua e facuta de 8 ani! E casa mare, cu tabla, bolta de vie care are o gramada de fier...ma gandesc ca daca voiau sa ia luau pana acum tot.

 

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...