Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Juniori de Iulie - August 2004 * (109)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cristalina io aseara am executat un iepure interdisciplinar[:D]cu bricolaj gen origami,pictat,lipit multa vata ca sa fie pufos[alcool]..

Deci nu vorbiti de vacante,noua ne-a luat saptamana de vacanta intersemestriala[bang] asa ca saptamana care tocmai se incheie a fost de jale,restante plus orar[bang]...iar de luni incepem in forta semestrul II[alcool]

Kim a mea mai greseste uneori la ortogramele care nu le-a facut inca la scoala,in rest scrie destul de corect....si a inceput sa scrie si frumos ca i-am luat un stilou special de 4 lei[:D][bang]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi avem stilou special de 5 lei cu care am reusit sa scriem un pic mai frumos.[:D]

 

Maria scrie destul de uratzel, mai mananca ea cate un i atunci cand trebuie pusi doi de i, nu intotdeauna scrie corect ortogramele, dar e si aiurita la maxim asa ca vom vedea printr-a treia ce si cum.

Deocamdata e de -Fb la romana, asa zice doamna.

 

Pai in afara de intr-un, intr-o, dintr-un si dintr-o mai e vreo ortograma in manual!?

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ne-am,i-am, l-am,m-am..etc..

Iar la compuneri nu-mi place ca sunt ff seci...fara floricele[:D]..ce-i dret nu am termen de comparatie deci de aceea va intreb si pe voi..noi nu suntem de de FB..nu inca(si-mi place ca dna chiat ii noteza la sange..nu le da la toti FB sau -FB,doar asa..)..,se simte inca faptul ca pana la 4.5 ani nu a vorbit romaneste..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stop joc, fac cap nou cu ceva iconita faina, LOL

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2]

U R G E N T: I n i m i o a r a l u i Aid="blue">Lid="purple">Eid="maroon">Xid="blue">id="red"> [flo]

Si micuta O L I V I Aid="teal"> are nevoie de noi ... acum [floare3]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...