Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea shi nu numai cap 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si la mine la fel de greu.Cred ca este prea multa lume pe forum. Ce bine este de voi fetelor aveti timp de coafari de manichiuri,ce as vrea si eu dar nu am timp. Piticuta imi ocupa o gramada de timp si atunci cand sunt mai libera ma apuc de alte treburi prin casa. Ma duc sa intind rufili ca s-a oprot masina.[bang] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea ma atrage niciun subiect.Cam toate-s cu inselatul.Eu mi-am scris parerea de 2 ori.Plus ca-s formulate da asa maniera ca-ti vine sa dai un raspuns atat de direct ca m-ar zbura astia de pe dc fara avertismente.[bang]Dupa atata inselat aproape ca prefer sub. cu sexul anal sau anual,oare cum era?[alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by belutza
iuliana , azi e sarbatoare , si de sarbatoare bagi masina ?? dar si eu sunt la fel de pacatoasa .. dupa ce am bagat masina m-am uitat pe calendar ... dar ce puteam sa mai fac ?! ne iarta D-zeu ca suntem tinere [:D] belutza
Belutza nici macar nu m-am uitat ce ai scris ca nu am avut timp.Am aflat deabea in seara asta ca astazi este sarbatoare ca m-a bodoganit ca am spalat.[bang][bang][bang]Sper sa ma ierte Dumnezeu ca am spalat dar nu mi-am dat seama. [q][q][q][q][q] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...