Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea shi nu numai cap 4


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Wonderful, pai frumos asa, sa te adun de pe coclauri?[hot] Hai ca ma interesez cu botoxul ce cum cat si unde. [:D] Si revin cu informatii pretioase. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Pai daca n-a mai fost membrul 'matur' am umblat si eu de nebuna ba cu unu ba cu...alta.[:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by iuliana_2007
quote:
Originally posted by belutza
iuliana , azi e sarbatoare , si de sarbatoare bagi masina ?? dar si eu sunt la fel de pacatoasa .. dupa ce am bagat masina m-am uitat pe calendar ... dar ce puteam sa mai fac ?! ne iarta D-zeu ca suntem tinere [:D] belutza
Belutza nici macar nu m-am uitat ce ai scris ca nu am avut timp.Am aflat deabea in seara asta ca astazi este sarbatoare ca m-a bodoganit ca am spalat.[bang][bang][bang]Sper sa ma ierte Dumnezeu ca am spalat dar nu mi-am dat seama. [q][q][q][q][q] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Pacatoaselor,eu nu ma mai joc cu voi.De acuma am sa va spun cand e sarb. mare,daca nu uit si daca-mi spune si mie mama.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
quote:
Originally posted by iuliana_2007
quote:
Originally posted by belutza
iuliana , azi e sarbatoare , si de sarbatoare bagi masina ?? dar si eu sunt la fel de pacatoasa .. dupa ce am bagat masina m-am uitat pe calendar ... dar ce puteam sa mai fac ?! ne iarta D-zeu ca suntem tinere [:D] belutza
Belutza nici macar nu m-am uitat ce ai scris ca nu am avut timp.Am aflat deabea in seara asta ca astazi este sarbatoare ca m-a bodoganit ca am spalat.[bang][bang][bang]Sper sa ma ierte Dumnezeu ca am spalat dar nu mi-am dat seama. [q][q][q][q][q] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Pacatoaselor,eu nu ma mai joc cu voi.De acuma am sa va spun cand e sarb. mare,daca nu uit si daca-mi spune si mie mama.[:D]
Io nu-s pacatoasa deloc. Am spalat azi doar papagalul. [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Wonderful, pai maturizeaza-te si tu...lasa golaneala. Uite vezi daca tot citesti pe la subiectele cu inselatul? Repede iti vin idei.[hot] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Apropo de sexul ANuAL,noroc ca n-ai lipsit mai mult ca cine stie ce idei imi mai veneau.[:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

News for a Wonderful woman: 130 EUR sedinta. Mico Beauty Center (nu stiu cum se scrie). Dureaza 10 min. Iti face 5 injectii. Te doare un pic (ca doar te inteapa, dar nimic insuportabil). Stiau si ele de Stan de la Bacau ca e meserias. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Recunosc ca sunt pacatoasa dar nu am facut-o intentionat.[q][q][q] Toata lumea vad ca in ultimul timp au probleme cu sexul si cu inselatul asta. Pt ce sunt injectiile alea?Ca nu am inteles...[:D] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Recunosc ca m-ati ametit pe seara asta, botox, coafat, manichiura...ce-or mai fi si alea dom'le ca eu de un an si nu mai stiu decat de copil [bang] Da si azi a fost sarbatoare mare...las' ca va zic eu de acum inainte! Larisa [mamica] si Alexia [bebic] (13 iulie 2006) [url="http://www.sonia.as.ro"]S-o ajutam pe Sonia![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai Larisa. Vezi ca eu cu alexia o sa ne serbam impreuna de-acum inainte, daca tot ai avut curajul s-o nasti taman de ziua mea. Da' baga de seama ca mi-a luat vreo 2 ani buni pana sa gasesc din nou calea spre coafor. Asa ca pana-n vara lu' 2008 sa nu te prind ca iesi din casa. [hot] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...