Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea shi nu numai cap 4


Recommended Posts

Adina, misto....pai draguta ea a vrut sa vina fix la dpn, adica pe 13 iulie la ora 14 fara 13 minute. De fapt v-am mintit cu coaforul...am fost de 2 ori de la nastere, vara trecuta ( ptr botez) si vara asta, sa fiu mumoasa la motz. Adica tot in jurul gagicii se intampla totul. Mi-e rau si mie de atatea subiecte cu inselat pe aici...si mai nou vaz ca au prins femeile curaj! Care pe care.... Si pe langa asta cu inselaciunile mai sunt subiectele dianei nu mai stiu cum care eu am obosit sa le mai deschid si le dau ingnore. Ce-ar fi daca am deschide fiecare vreo n-spe subiecte cu maruntisuri intime si nu numai? Sa povestim din casa...de sub casa..orice numai sa avem subiectul nostru? Ar fi cool nu?[olala] Larisa [mamica] si Alexia [bebic] (13 iulie 2006) [url="http://www.sonia.as.ro"]S-o ajutam pe Sonia![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
mai fetelor ati prins grai azi vad .. Larisa , sa ne anunti de acum incolo cand e sarbatoare .. eu cel putin ma uit pe calendar dupa ce aspir , dupa ce bag masina .. numai DUPA... niciodata inainte [:D] am fost la mare in seara asta .. vai ce valuri erau .. si-am mancat o inghetata cu nisip [:D] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai aici nu te opreste nici mam'mare,nu ai restrictii nu-ti iau carnetul ,nu suflii in fiola,shi sunt mai putine accidente ca in ro...dar lumea este mult mai relaxata cind conduce..in ro parca intra strechea in om cind se urca la volan (inclusiv in barbatul meu). monica mami de printz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred. Eu am fost crispata rau si i-am pocnit portiera. Atat de crispata ce-am fost, ca ala din fata a inceput sa dea cu spatele, fara sa ma vada. Undele gama [:D] N-o repar pana plec in concediu. Cand plec o las sa-i faca astia ce vor ei. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lasa belutza, fierul se repara. [hot] Aveti dreptate cu subiectele astea de pe-aici, toata lumea s-a gandit brusc sa insele pe cineva. O fi un microb, nu stiu. Nu ne-am asezat prea strategic aici, poate ar trebui sa ne mutam restaurantul, daca o fi molipsitor? La voi ma gandesc [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...