Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea shi nu numai cap 4


Recommended Posts

asa este Adinutza , fierul se repara .. La ristorant ma gandeam si eu .. parca nu-i sta bine aici intre atatea subiecte despre barbatzi/femei .. wonderful, n-ai ales bine locatia [:D] si in cazul asta ce facem Adinutza? Ne mutam ?[:D] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Noapte buna fetelor. Eu iar am intrat pe aici cam tarziu si nu ma gasesc pe nimeni.Adevarul este ca e si cam tarzior. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

`Neata!!! Iar dormiti??? Trezireaaaaa, am facut cafelutze: cafea neagra, capucino, ciocolata calda, cafea cu frisca, cu frisca si inchetata... si atit ca altfel nu mai stiu. [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai eu as zice sa ne mutam la Prieteni dintotdeauna, gasim noi un titlu de subiect. Nu de alta dar eu cu inselatul nu le am...oi fi avand eu alte metehne...dar aici chiar nu e cazul. Adica na...mi-am cunoscut actualul sot in timp ce eram intr-o relatie super serioasa...insa am terminat relatia in care eram chiar inainte de a se infiripa ceva cu "baiatul care imi daduse un proiect pe net". Asa mi s-a parut mie fair...si oricum nu s-ar pune ca atunci eram in cautari si e normal sa iti cauzi sufletul pereche. Tot stau si ma gandesc cum poate femeia aia sa insele tocmai acum cand bebe al ei are mai putin de un an. Cred ca din prea mult timp liber ca altfel nu imi explic.[bang] Pe mine daca m-ar apuca bazdacii ar trebui sa ma duc cu bebe in brate la intalniri...cool nu?[alcool] Larisa [mamica] si Alexia [bebic] (13 iulie 2006) [url="http://www.sonia.as.ro"]S-o ajutam pe Sonia![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Larisa ... dragostea e mare. Niciodata sa nu spui niciodata. PS> NU stiu de ce subiect vb. In schimb ma uit acu`. Anuntati-ma si pe mine daca va mutati, sa nu ramin fara cafea. Eu intru mai rar... [bang] "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ina, eu is mai rationala asa de felul meu. Cand iubesc iubesc total...adica chiar nu prea pastrez multe pentru mine...insa nici nu as putea fi absurda. Am avut parte de doua mari iubiri...la care am renuntat din considerente rationale. Adica stii cum se zice iubirea nu e de ajuns intr-o casnicie. Si uite ca am iubit din nou a treia oara...atat de puternic incat m-a dat peste cap, definitiv si iremediabil. Si m-am si maritat tam nesam in anul cand l-am cunoscut. Adica eu mi-am cam luat portia de iubire pe viata asta....sigur ca daca as vrea sa traiesc noi aventuri as putea...dar e aici ratiunea de paza....si ratiunea asta a mea decide pana la urma![hot] Larisa [mamica] si Alexia [bebic] (13 iulie 2006) [url="http://www.sonia.as.ro"]S-o ajutam pe Sonia![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa ai parte de o viata frumoasa si plina de iubire alaturi de sotul tau, Larisa. Ai dreptate cu paza... insa uneori te loveste ceva, asa de profund, iremediabil sau sint niste situatii atit de confuze si schimbari ale cursurilor... incit imposibilul devine posibil. Asa se intimpla si cu iubirea, cu relatia de dragoste, cu casnicia. Timpul trece, unii se schimba, apar diferente, apare o umbra din trecut necicatrizata... sau te miri ce declansaza ... Important e sa fim fericite, multumite cu noi insane, linistite si linga omul pe care-l iubim. Poate suna egoist, insa chiar cred ca functioneaza. "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ina, normal ca timpul se schimba...normal ca nu mai e totul ca la inceput. Noi avem 5 ani de la casatorie si deja nu mai e ca la inceput....ca na stii si tu cum e mai apar discutii, probleme, greutati...eu sunt f nervoasa, fata se trezeste des noaptea. Dar e imp ca noi nu avem probleme majore si sper sa nici nu avem, ne iubim, intelegem si respectam. Si mai e o vorba..paza buna trece primejdia rea...ca altfel am putea fiecare din noi sa dorim sa ne indragostim din nou, si chiar am reusi, ca sa traim din nou mirajul inceputului. Ca tare frumos mai este inceputul. Si..pentru asta o invidiez pe Adina ca ea o sa mai aiba parte de un nou inceput! N-o invidiez pentru ce a fost...doar ptr inceputul care va fi...sa il faci sa tina cat mai muuuuult ca e tare frumos! Larisa [mamica] si Alexia [bebic] (13 iulie 2006) [url="http://www.sonia.as.ro"]S-o ajutam pe Sonia![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...