Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea shi nu numai cap 4


Recommended Posts

wonderful, ia masuri cat mai repede..mi-e ca te pierdem... da` de ce sa nu ne mutam mai fetelor? eu daca mai vad un subiect cu inselat,amanti s.a.m.d o iau razna si incep sa deschid si eu vreo doua :)) chiar nu-si are locul subiectul nostru aici.. belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ce sa creasca?!Are peste 15 ani,da-l in...Mie mi-e indiferent unde ne intalnim,numai pe luna sa nu fie. Adinuta,cat despre inselat,nu stiu ce sa spun.Mai bine sa fiu fata cuminte ca,te pomenesti ca maine-poimaine,postez si eu"Vai de sufletelul meu,de ce,vai,de ce l-am inselat pe amant si a aflat barbatu-meu?"[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da fetelor,sa ma anuntati si pe mine cand mutam ristoirantul de aici ca sa nu raman in pom si sa zic ca a-ti fugit de mine sa nu va mai gasesc[:D]. Aici nu mai este loc pt noi de subiectele astea obscene[box]. Am tras un pui de somn cu printesa mea in brate care ma imbratisat cu mainutele ei micute de nu am mai putut.Asa imi este de drag de ea.Are un somn asa de dulce si de cate ori o iau langa mine dorm cu ea de duduie peretii chiar daca nu ma misc din loc vreo 2 ore[:D]. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...