Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea shi nu numai cap 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Beleutzo daca nu ai fler de afacerist... asa se face cascavalul.. [:D] Vine vacanta cu trenu` din Franta. In we - miine gratar pe maulul marii combinat cu plaja, iar duminica presupun ca plaja. Am musafiri si tre` sa-i recreez si pe al meu ... de aceea mi-am si facut treaba azi... in citeva ore sint fresh de plimbarica... [bicla] "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Annnca
Si eu ies la cumparaturi si pe la 22:00 la pescuit [alcool] Acum trebuie sa fac dus,aranjatu si nu ma pot desprinde de calculator.Zici ca-s tinuta cu super glue [bis] Never say never !
Nu stiai Ca DC-ul creeaza dependentza? [:D] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hohoho...mai luati o pauza....se pare ca pe voi va agita tare cafeaua[:D]... deci nu va mai dau...ies din club... daca voi ati fost instare sa faceti 2 cap intr-o zi...pai eu am lipsit ieri caci am fost la piscina....azi am mers la shopping..si cand ma intorc citesc la capitole de ore-n sir...da e bun asa...mai fetelor?...uitati ca eu tre' s-o iau mai moale[:D] ca tare...nu mai pot s-o iau...[:D] oricum de maine tre sa va parasesc pt. cateva zile..sper sa nu gasesc...pe aici..cine stie ce..oricum imi instalez netu' in Ro cat pot eu de repede sa nu credeti ca scapati de mine ca vin si va indop de cafea ....mi-am propus sa-mi fac o scorta buna de cafea de aici...nu ca in Ro...nu ar fi buna , da e mai bun ce ai deja...[:D] Stefania [gravi][9cer]cu Stefania la purtator [;)] [fetita] [^][url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]stefy & tot foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang]Fetelor cucuietelor, da harnice mai sunteti... numai ce m-am intors de la lunch, mi-am scos familionul la Mongolian Grill, un restaurant cu specific mongolez. eu am mai fost, dar baietii mei nu, iar chelnerita s-a uitat la noi lung si ne-a spus: bine ati venit la MG! Vad ca sunteti aici pentru prima data[bang][bang].... hei, stai asa, ca om arata noi abia coborati de pluta ,da am mai mancat p-acilea... cum de i-a citit pe ai mei? anyway, a fost bunnn Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...