Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea shi nu numai cap 4


Recommended Posts

mi-am propus sa profit de orice ocazie si sa incerc tot ce pare o ide exotic, dar care nu serveste nici o forma de inseacta, indiferent cum preparata... astia au in centru o plita mare, si tu iti pui in bol tot ce vrei sa iti prajeasca pe plita, carne, paste, legume, sos, ulei aromat, ei iti gatesc si mmmmmmmm e tare gustos Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
larisa,stefania, bun venit!!! larisa potzi bea cafea cind alaptezi,una dimineatza una dupaamiaza(cescutze mici),nu trebuie sa abuzezi, dar in cantitazi mici nu ajunge cafeina in lapte.mie mi-au zis ca pot bea pina shi vin dar in cantitazi mici ,oricum nu sunt o bautoare. gagicile astea m-au stricat cu cafelele,[:D] beri,shampanii. distractzie placuta ,la tutili mundili. maru ristoranul ala mongolez este in stilul japonezilo atunci,lasa ca daca merge bine negotzul nostru deschidem unul cu plita in mijloc.[:D] monica mami de printz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gagici .. mi-am umplut creieru cu aer .. gata , sunt fresh .. discutam afara cu prietenii despre un accident care a avut loc acum 2-3 zile si in accident a murit un vecin de-al meu de bloc... f grav accidentul.. 3 baieti si o fata , toti au murit ... pe ea au gasit-o imprastiata pe o raza de 35 de m ... vecinului meu i-a zburat capul , i l-au gasit la nush cati metri distanta , unui alt baiat i-au gasit creierii prin boscheti si celuilalt capu` taiat in doua ... mainile , picioarele prin boscheti si ele ... huh .. m-au trecut fiorii.. belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...