Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea shi nu numai cap 4


Recommended Posts

nici macar nu mi-ati spus ce efect va vace cafeluta din seara asta.... v-am oferit si o tigara....si nik... Stefania [gravi][9cer]cu Stefania la purtator [;)] [fetita] [^][url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]stefy & tot foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Io n-am pretentii de angajata,io vreau sa fiu servita! Hai,care scoate ibricul ca eu mi-am adus ceasca la pachet![:D] Caldura mare nenicule,nu stiu incotro sa o iau ca turbezi in casa,turbezi pe strada.Omul e la munci ,eu cu piticele acasa,cred ca le iau la o cumparatura mica. Da` nu plec pina nu dati cafeaua.Cred ca mai am de asteptat [:D] Hannen [9cer]mamica de trei printzese Amira[zana] Israa[majoreta] Inas[iepu] [url="http://www.flickr.com/photos/moodyamira2"]Pozici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eeiiii, abia am reusit sa o pacalesc pe asta mica....sa pot dormi si eu cateva ore...din burtici au deja personalitate..da ce personalitate ii dau...sa iasa ea afara... bineinteles la termen... acum sunt drepti la datorie ..pai cum ce sunt platita degeaba...vine omul pe la noi si noi sa nu-l servim bine ai venit la cafeluta noastra ![cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] numai sa ne spui cum iti place... si cum adina lipseste ma ocup (doar azi)si de micul dejun[yami] ...cu ce va mai servesc? [papica]... [yum] [recevere] va salutam pt. cateva zile ..plecam in vacanta...avem niste emotiii....[ups] Stefania [gravi][9cer]cu Stefania la purtator [;)] [fetita] [^][url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]stefy & tot foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a, da am uitat ca azi e sambata...si nu prea vorbiti la cafeluta noastra...mergeti prin straini...ai?... Stefania [gravi][9cer]cu Stefania la purtator [;)] [fetita] [^][url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]stefy & tot foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt eu pe aci...dar eu nu beau cafea...dr savurez o Inka...bunaaaa..mi-e asa de somn...am adormit pitica..sotul e in service cu masina [bang] ( uleiuri d'astea...) iar eu acasa..pe calc si n-am provizii sa fac mancare! Nu ca m-as plange de chestia asta![alcool] belutza, Plaja placuta...da' nu vin si io mai incolo!....cam dupa 16 august. Adina cred ca e deja pe munti si vai... slimatei, concediu placut.....si sa va simtiti bine! hannen, acum am vazut ca ai 3 printzese! Sa-ti traiasca! Am si eu una...mi-ar mai trebui si mie 2, 3! [batcap] Larisa [mamica] si Alexia [bebic] (13 iulie 2006) [url="http://www.sonia.as.ro"]S-o ajutam pe Sonia![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by belutza
gagici .. mi-am umplut creieru cu aer .. gata , sunt fresh .. discutam afara cu prietenii despre un accident care a avut loc acum 2-3 zile si in accident a murit un vecin de-al meu de bloc... f grav accidentul.. 3 baieti si o fata , toti au murit ... pe ea au gasit-o imprastiata pe o raza de 35 de m ... vecinului meu i-a zburat capul , i l-au gasit la nush cati metri distanta , unui alt baiat i-au gasit creierii prin boscheti si celuilalt capu` taiat in doua ... mainile , picioarele prin boscheti si ele ... huh .. m-au trecut fiorii.. belutza
Am auzit de accident la tv;si politistii erau ingroziti dar nu s-au dat amanuntele de care vorbeai tu, of course.Cica aveau peste150/h.Pacat de tineretea lor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by principe
pai tu nu sti ca patronii vin doar la adunat banii?? pai seara cind eu sunt libera voi sforaitzi monica mami de printz
Patronii si pestii![:D][:D][:D] Principeso,ma uitam la cap.3 si am vazut ca si tie ti-au cenzurat cuvantul acela.Si eu am patit la fel si ,fiind la inceput, tot voiam sa-l rescriu,iar pauzari.Pana la urma am pricepit ce vrea sa insemne dar de cand cuv. acela e obscen?Nu-i laudativ,ok,dar am intalnit cuvinte mai agresive decat,hai sa-i spunem de acum'pauzari'.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,gata veniram din plimbari ,am beut o cafea acu cred ca-i trag un suc sa ma racoresc![:D] Stefania,eu o beau cu lapte si putin zahar![:D] Wonderful,nu cuvintul m.u.i.e.re e interzis,numai primele 4 litere![:D][:D] Ma duc la suc!Nu veniti si voi? Hannen [9cer]mamica de trei printzese Amira[zana] Israa[majoreta] Inas[iepu] [url="http://www.flickr.com/photos/moodyamira2"]Pozici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza fetelor. eu mi-am facut niste cartofi sa mananc . larisa mersi frumos dar cred ca nu ma mai duc la nici o plaja azi .. al meu a fost de munca 24 si doarme acum si mi-e cam aiurea sa-l trezesc , maine intra iar 24 .. asta e .. stau cu voi azi [:D], sper sa nu ma goniti. hannen asteapta nitzel sa mananc si eu ca dupa aia savurez un energizant ..tu cu sucu eu cu energizantu` [:D] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
quote:
Originally posted by belutza
gagici .. mi-am umplut creieru cu aer .. gata , sunt fresh .. discutam afara cu prietenii despre un accident care a avut loc acum 2-3 zile si in accident a murit un vecin de-al meu de bloc... f grav accidentul.. 3 baieti si o fata , toti au murit ... pe ea au gasit-o imprastiata pe o raza de 35 de m ... vecinului meu i-a zburat capul , i l-au gasit la nush cati metri distanta , unui alt baiat i-au gasit creierii prin boscheti si celuilalt capu` taiat in doua ... mainile , picioarele prin boscheti si ele ... huh .. m-au trecut fiorii.. belutza
Am auzit de accident la tv;si politistii erau ingroziti dar nu s-au dat amanuntele de care vorbeai tu, of course.Cica aveau peste150/h.Pacat de tineretea lor.
Da, aveau 180/h..erau betzi toti manga , faceau jaloane , dadeau flashuri,claxonau ...soferul avea carnetul suspendat ,iar masina era radiata. Pacat de tineretea lor , cica daca te iei la tranta cu destinul , te tranteste de nu te vezi. belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...