Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea shi nu numai cap 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by principe
ptru shefa ca-i cam adormita. cum va fuse wkend-ul?? monica mami de printz
Care-i frumoasa adormita din padurea verde? Ca-i dau o cafea imediat week-end-ul a fost suuupeeer 5 copii. Mi-au facut gagicile poza cu 3 din ei - unu-n cap, una ma tragea de fusta, fii-mea de manutza - hm, mama eroina Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor.Am ajuns acasa i-am facut baita lui Maya si am intrat,de-abea asteptam. Da Belutza nu am rezistat macar sa va salut.Sunt dependenta de DC,nu am ce sa fac[:D]. Nu am avut weekend-ul pe care l-am asteptat,asta e[bang].Am crezut ca ma voi relaxa dar nu a fost asa. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
quote:
Originally posted by principe
ptru shefa ca-i cam adormita. cum va fuse wkend-ul?? monica mami de printz
Care-i frumoasa adormita din padurea verde? Ca-i dau o cafea imediat week-end-ul a fost suuupeeer 5 copii. Mi-au facut gagicile poza cu 3 din ei - unu-n cap, una ma tragea de fusta, fii-mea de manutza - hm, mama eroina Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Ma bucur pt tine Adina ca te-ai simtit bine.Mai sunt si norocoase printre noi.Te [pup]. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...