Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea shi nu numai cap 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by principe
pai iuliana nu a putut sa se distreza ca s-a chinuit sa se teleporteze cu celularul ..in ristoran. adino, io sunt frumoasa din padurea tropicala. am plecat s-a trezit sheful. sa nu uitazi luminile prinse monica mami de printz
[:-)))][:-)))][:-)))] du-te femeie linistita . ultima care pleaca stinge luminile [:D] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by principe
pai iuliana nu a putut sa se distreza ca s-a chinuit sa se teleporteze cu celularul ..in ristoran. adino, io sunt frumoasa din padurea tropicala. am plecat s-a trezit sheful. sa nu uitazi luminile prinse monica mami de printz
Pai da ca imi era dor sa va salut macar. Ce sa fac si eu.[:D] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by belutza
iuliana, tu sa fi sanatoasa [:D] week-enduri mai sunt destule .. o sa te relaxezi data viit si pt week-endul asta [:D] nici la mine n-a fost stralucit , dar asta este , n-au intrat zilele in sac [:D] belutza
Stiu ca or sa mai fie.Ai mare drepatate dar pe asta il anuntasem un weekend relaxant,mult somn pt ca am mers si cu socrii mei si stiam ca vor sta eu ca printesa mea dar nu a fost asa. I-am facut vaccinul luni si a ramas cu niste urmari,inca nu a trecut peste.Si au mai fost si alte chestii si uite asa s-a dus weekendul. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by belutza
Eu am iesit fetelor ca ma simt cam aiurea.. m-a apucat nostalgia pffffff .. maine sper sa ma trezesc si eu ca tot omu` si sa n-am nimic.. Noapte buna, somn usor , sa visati frumos.[pup][pup] belutza
Noapte buna Belutza.Te [pup]. Vise placute. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...